Sledovanie filmov, seriálov, alebo hranie hier na hernej konzole nie je len o zakúpení kvalitnej televízie. Pokiaľ chcete mať čo najväčší zážitok, potrebujete aj adekvátny audio-výstup. Presne o ten sa môže postarať špičkový soundbar JBL BAR 5.0 MultiBeam. Teraz ho zoženiete v atraktívnom cenovom zvýhodnení.

Tento fantastický soundbar, ktorý je ako stvorený pre použitie vo vašej obývačke, má k dispozícii technológiu Virtual Dolby Atmos, ktorá vám sprostredkuje pohlcujúci 3D zvuk do celej miestnosti a výkon až 250 W. JBL BAR 5.0 MultiBeam bol navyše navrhnutý tak, aby ste pre jeho každodenné použitie nepotrebovali žiaden subwoofer. Má dostatočne dunivé basy, ktoré si zamiluje každý jeho majiteľ.

No a cena? Za kvalitu sa platí a v tomto prípade to nie je výnimka. JBL BAR 5.0 MultiBeam sa bežne predáva až za 399 €, no dobrou správou je, že sa dá kúpiť aj oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde štartuje už na úrovni 249 €. Dokonca ide o autorizovaných predajcov spoločnosti JBL.

Soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeam
Zdroj: JBL

Budúci majiteľ tohto soundbaru určite ocení ľahké streamovanie prostredníctvom technológií Chromecast built-in, Apple AirPlay a Alexa Multi-Room Music. JBL BAR 5.0 MultiBeam má aj vstavaný Bluetooth, takže si naň môžete pripojiť akýkoľvek smartfón, tablet, alebo pokojne aj počítač.

Ak hľadáte soundbar so subwooferom, Samsung má jeden za super cenu 

Taktiež dávame do pozornosti vynikajúci soundbar od spoločnosti Samsung, ktorý môže byť pre mnohých z vás ešte zaujímavejší, ako riešenie od spoločnosti JBL. Jeho súčasťou je aj subwoofer a paradoxne zaň zaplatíte ešte menej.

Samsung HW Q60B sa bežne predáva za 279 € a patrí medzi najpredávanejšie soundbary u nás. Po kliknutí na tento odkaz, ale zobrazíte ponuky, kde sa dá kúpiť už za cca 200 €, vďaka čomu na ňom ušetríte desiatky eur v porovnaní s JBL BAR 5.0 MultiBeam.

Samsung HW Q60B
Zdroj: Samsung

Vďaka výkonu na úrovni až 340 W vám dokáže sprostredkovať úchvatný zvuk pri prehrávaní akéhokoľvek obsahu. Samozrejmosťou je v tomto prípade podpora štandardov Dolby Atmos, DTS Virtual:X, či Q-Symphony a možnosť pripojenia zariadenia cez Bluetooth.

Dajte nám vedieť do komentára, ktorý z týchto dvoch soundbarov vám príde lepší a prečo. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Oplatí sa MacBook Air M1 v roku 2024? Tu je jasný verdikt
Môže ťa zaujímať
- Reklama -