Pokiaľ každý deň sedíte za počítačom, mali by ste si zaobstarať aj kvalitné príslušenstvo vrátane monitora, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky a zároveň zvýši vašu produktivitu. Jeden takýto monitor sme si ešte koncom minulého roka zaobstarali do redakcie a teraz ho môžete získať v zľave za fantastickú cenu aj vy. Je to kúpa, ktorú ani po piatich mesiacoch neľutujeme.

34″ Samsung ViewFinity S6 disponuje špičkovou zaoblenou obrazovkou s Ultra Wide QHD rozlíšením 3440 × 1440 a 21:9 pomerom strán. Vďaka tomu si na ňu umiestnite dve veľké pracovné okná vedľa seba, čo vám môže zásadne zjednodušiť prácu. Monitor má tiež 100 Hz obnovovaciu frekvenciu a odozvu 5 ms, vďaka čomu sú všetky pohyby a animácie maximálne plynulé. V našom prípade je spárovaný s MacBookom Pro M1, no rozumie si aj s veľkým PC s operačným systémom Windows, na ktorom sa občas zahráme hry.

No a koľko vlastne stojí? Zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 599 €, pričom my sme ho koncom roka 2023 kupovali za cca 529 €. Dnes ho ale viete získať po kliknutí na tento odkaz v zľave len za 429 € s DPH, vďaka čomu na nákupe ušetríte 170 €, respektíve 28 %. To je absolútne fantastická ponuka, no treba sa poponáhľať. Nevieme, dokedy bude táto akcia platiť.

Samsung ViewFinity S6
Zdroj: Samsung

34″ Samsung ViewFinity S6 má aj zabudovanú kameru, vďaka ktorej môžete pohodlne uskutočňovať video-hovory. Vysúva sa cez špeciálny mechanizmus priamo z vrchnej časti monitora (dá sa aj skryť). Obrazovka má dokonca aj vlastné reproduktory. Jej obrovskou výhodou je tiež podpora technológie FreeSync či matná povrchová úprava displeja. Tá zamedzuje vzniku odleskov a podľa výrobcu menej unavuje oči, čomu pomáha aj integrovaný filter modrého svetla.

Za nás je však najväčším benefitom monitora prítomnosť technológie DisplayPort 1.2 s podporou Power Delivery. A čo to znamená? Cez jediný USB-C kábel si monitor napojíte na svoj MacBook Pri / Air (alebo iný počítač) a zariadenie cezeň nie len prenesie obraz a zvuk, ale takisto sa začne nabíjať. 34″ Samsung ViewFinity S6 má v zadnej časti dokonca aj HUB na USB, HDMI či LAN. Akonáhle ho máte cez DisplayPort 1.2 prepojený s MacBookom, všetky tieto veci fungujú ako predĺžený HUB aj pre váš počítač. My si takto MacBook Pro M1 napríklad pripájame ku internetu priamo cez LAN kábel. Nepotrebujeme redukciu.

Prečítajte si tiež  Samsung opäť provokuje. Vyskúšajte si Android s One UI na iPhone. Je to jednoduché (+ návod)
Samsung ViewFinity S6
Zdroj: Samsung

Monitor 34″ Samsung ViewFinity S6 má aj stabilný stojan, ktorým je možné pohybovať vo všetkých smeroch. Viete si nastaviť výšku, sklon a obrazovku dokonca aj natáčať do strán. Ak teda chcete vynikajúci monitor, ktorý už pred vami niekto vyskúšal a môže vám ho len a len odporúčiť, 34″ Samsung ViewFinity S6 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 429 € s DPH.

Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa neodmieta. Tento monitor by sme si pokojne kúpili ešte raz. Ešte raz však upozorňujeme, že nevieme, dokedy bude táto akcia trvať. Ak teda máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -