Operátor teraz rozširuje pokrytie fixným 5G internetom, ktorého výhody môžu od 18.10.2022 využiť už aj obyvatelia mesta Trnava. 4ka zároveň aktuálne ponúka zákazníkom akciovú zľavu na zriadenie služby a tiež zľavu z mesačného poplatku za internet a digitálnu TV.

„Teší nás, že po Bratislave, kde sme fixný 5G internet spustili minulý rok, môžu výhody rýchleho fixného 5G internetu využívať už desaťtisíce domácností v celej Trnave. Máme ambíciu postupne prinášať fixný 5G internet od 4ky do ďalších oblastí, kde v súčasnosti ponúkame aj fixný LTE internet, ktorý máme dostupný pre viac ako 1,1 milióna domácnosti v stovkách miest a obcí po celom Slovensku,“ hovorí Ján Mrva, obchodným riaditeľ pre rezidenčný segment 4ka a dodáva: „Okrem toho sme pre našich zákazníkov pevných služieb pripravili viacero zaujímavých akcií a zliav na služby internetu a TV, s ktorými môžu ušetriť desiatky eur.“

Výhody pevného 5G internetu od 4ky

  • Rýchly internet šírený vzduchom – s rýchlosťou sťahovania až 250 Mbit/s ideálne v miestach bez dostupnosti optického pripojenia
  • Dátovo neobmedzený internet
  • Bezstarostná inštalácia kvalifikovaným pracovníkom
  • Spoľahlivé a stabilné pripojenie šírené vzduchom na licencovanom pásme 3,7 GHz

Zľava na inštaláciu aj mesačný poplatok

Zákazníci, ktorí si do 31.1. 2023 aktivujú pevný 5G internet získajú zľavu 20 Eur z inštalačného poplatku, čiže za inštaláciu zaplatia len 30 Eur. Okrem toho všetci noví zákazníci, ktorí si aktivujú 5G od 4ky, získajú zľavu 4 Eur z mesačného poplatku na prvých 15 mesiacov a spolu tak môžu ušetriť až 80 Eur pri 24 mesačnej viazanosti.

4K 5G internet cenník
Zdroj: 4ka

Zľava 4 Eur mesačne platí aj pri objednávke kombinácie pevného internetu 5G na doma v kombinácii s 4KA TV v tzv. DUO balíku. 4KA TV ponúka viac ako 111 TV kanálov najrôznejších žánrov vrátene obľúbených slovenských, českých, dokumentárnych, filmových či športových programov.

4ka 5G na doma cenník
Zdroj: 4ka

TV archív za polovicu k 4KA TV

V prípade kombinácie pevného 5G s digitálnou televíziou 4KA TV, získa zákazník doplnkovú službu TV Archív (platený) na 24 mesiacov s 50% zľavou tzn. za 2€ pre všetky kombinácie balíkov služieb internetu a digitálnej televízie. Zľava platí aj pri objednávke samostatnej služby 4KA TV už od základného balíka Televízia S.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Samsung presúva riadok webového vyhľadávania na spodok obrazovky po vzore Applu

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -