Operátor teraz rozširuje pokrytie fixným 5G internetom, ktorého výhody môžu od 18.10.2022 využiť už aj obyvatelia mesta Trnava. 4ka zároveň aktuálne ponúka zákazníkom akciovú zľavu na zriadenie služby a tiež zľavu z mesačného poplatku za internet a digitálnu TV.

„Teší nás, že po Bratislave, kde sme fixný 5G internet spustili minulý rok, môžu výhody rýchleho fixného 5G internetu využívať už desaťtisíce domácností v celej Trnave. Máme ambíciu postupne prinášať fixný 5G internet od 4ky do ďalších oblastí, kde v súčasnosti ponúkame aj fixný LTE internet, ktorý máme dostupný pre viac ako 1,1 milióna domácnosti v stovkách miest a obcí po celom Slovensku,“ hovorí Ján Mrva, obchodným riaditeľ pre rezidenčný segment 4ka a dodáva: „Okrem toho sme pre našich zákazníkov pevných služieb pripravili viacero zaujímavých akcií a zliav na služby internetu a TV, s ktorými môžu ušetriť desiatky eur.“

- Reklama -

Výhody pevného 5G internetu od 4ky

  • Rýchly internet šírený vzduchom – s rýchlosťou sťahovania až 250 Mbit/s ideálne v miestach bez dostupnosti optického pripojenia
  • Dátovo neobmedzený internet
  • Bezstarostná inštalácia kvalifikovaným pracovníkom
  • Spoľahlivé a stabilné pripojenie šírené vzduchom na licencovanom pásme 3,7 GHz

Zľava na inštaláciu aj mesačný poplatok

Zákazníci, ktorí si do 31.1. 2023 aktivujú pevný 5G internet získajú zľavu 20 Eur z inštalačného poplatku, čiže za inštaláciu zaplatia len 30 Eur. Okrem toho všetci noví zákazníci, ktorí si aktivujú 5G od 4ky, získajú zľavu 4 Eur z mesačného poplatku na prvých 15 mesiacov a spolu tak môžu ušetriť až 80 Eur pri 24 mesačnej viazanosti.

4K 5G internet cenník
Zdroj: 4ka

Zľava 4 Eur mesačne platí aj pri objednávke kombinácie pevného internetu 5G na doma v kombinácii s 4KA TV v tzv. DUO balíku. 4KA TV ponúka viac ako 111 TV kanálov najrôznejších žánrov vrátene obľúbených slovenských, českých, dokumentárnych, filmových či športových programov.

4ka 5G na doma cenník
Zdroj: 4ka

TV archív za polovicu k 4KA TV

V prípade kombinácie pevného 5G s digitálnou televíziou 4KA TV, získa zákazník doplnkovú službu TV Archív (platený) na 24 mesiacov s 50% zľavou tzn. za 2€ pre všetky kombinácie balíkov služieb internetu a digitálnej televízie. Zľava platí aj pri objednávke samostatnej služby 4KA TV už od základného balíka Televízia S.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -