Slovenskí operátori sa počas leta často snažia svojim zákazníkom priniesť nejaké tie prekvapenia, ktoré im dokážu spríjemniť horúce dni. Jedným z nich je aj aktuálna dvojka na trhu, spoločnosť O2, ktorá prináša vo svojom vernostnom programe O2 Prekvapenia špeciálnu novinku. Informovala o tom na svojom webe.

Aj keď program O2 Prekvapenia odštartoval iba v máji 2023, už teraz sa teší praktickému využitiu. Pokiaľ sa totiž v lete rozhodnete ísť do kina v sietí CINEMAX, tešiť sa môžete z polovičnej zľavy na druhý zakúpený lístok. Vďaka O2 teda ušetríte zopár eur a užijete si svojou polovičkou, priateľmi či rodinou filmový zážitok v tej najvyššej možnej kvalite.

O2 týmto krokom obohatilo svoju ponuku partnerských zliav, neobmedzených dát na deň, či zliav, ktoré sa týkajú vybraných zariadení, alebo príslušenstva z e-shopu. Celé to funguje tak, že každý zákazník si raz týždenne nájde v O2 aplikácii zaujímavý darček.

Novinky sa objavujú vždy v utorok, stredu alebo štvrtok a v apke ich nájdete na hlavnej stránke po dobu 2 dní. Po „zoškrtaní“ prekvapenia sa bonus prenesie do sekcie Kupóny, kde zotrvá týždeň. Po týždni je prekvapenie nahradené vždy novým prekvapením.

Aby toho nebolo málo, operátor O2 chce svojim zákazníkom dopriať aj krásnu dovolenku priamo na Bali.

Reklama
Reklama

Súťaž bude prebiehať počas leta a do zlosovania sa dostanete automaticky, ak do 10. septembra 2023 otvoríte mobilnú aplikáciu O2. Ide o zájazd v hodnote až 1 800 € na jednu osobu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Tento 65" televízor od TCL nestojí ani 469 €. Má 4K a na jeho nákupe krásne ušetríte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -