Ak si chcete kúpiť novú TV a potrpíte si na modernom dizajne s extrémne tenkými rámikmi, máme jeden tip, ktorý vás môže zaujať. Dnes vám ukážeme atraktívnu 4K TV s 55″ uhlopriečkou od výrobcu Kivi, ktorá sa dá kúpiť za extrémne výhodnú cenu a ponúkne vám veľa zábavy pri sledovaní vášho obľúbeného televízneho obsahu.

55″ televízor Kivi má uhlopriečku 139 centimetrov, ktorá je ideálna do obývačky alebo do spálne. Fanúšikovia elegantného dizajnu si všimnú len 2,6 mm hrubé rámiky, s ktorými vyzerá táto TV veľmi prémiovo. 55″ televízor od Kivi podporuje 4K rozlíšenie a využíva technológiu Direct LED s podporou HDR. Výrobca tiež ponúka funkcie ako Ultra Clear, ktorá zvýrazní detaily, Max Vivid, ktorá zvýši jas a Super Contrast Control, ktorá dokáže regulovať kontrast. Vďaka tomu získate kvalitný obraz za akýchkoľvek okolností.

No a cena? Tá je na tom najlepšia. Tento moderný 55″ TV od Kivi sa v čase spustenia predaja ponúka za 540,9 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 349 € po zľave. Na nákupe teda ušetríte skoro 200 €, čo znie veľmi zaujímavo. Nevieme však garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Ten kto má záujem by preto nemal dlho váhať.

Kivi
Zdroj: Kivi

Televízor s výkonným procesorom a perfektným zvukom 

Výrobca použil v televízore 4-jadrový procesor s 8 GB operačnou pamäťou RAM a operačný systém Google TV (Android). Samozrejmosťou je konektivita v rámci Wi-Fi, Bluetooth 5.1, 4x HDMI port, 2x USB port a 3,5 mm audio jack. Náročných zákazníkov tiež poteší prítomnosť kvalitného stereo systému od spoločnosti JVC, vďaka čomu si užijete kvalitný zvuk počas sledovania vašich obľúbených televíznych programov.

Ku televízoru Kivi dostanete aj unikátny ovládač, ktorého súčasťou je ukazovadlo či dokonca mikrofón, vďaka čomu sa veľmi pohodlne používa. Ak sa vám teda zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave len za 349 €. Nenechajte si ujsť túto výhodnú ponuku.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro Max kúpite o stovky eur lacnejšie. Najlepší telefón od Apple nepustíte z ruky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -