Pokiaľ si chcete zaobstarať modernú televíziu, na ktorej budete sledovať svoje obľúbené filmy, seriály, televízne dokumenty či obsah na streamovacích službách, máme pre vás jeden tip. Tento 55″ model od Hisense ponúka kvalitné zobrazenie v 4K rozlíšení a kúpite ho za neuveriteľne nízku cenu. Samozrejmosťou sú aj Smart Funkcie.

Televízor s kódovým označením „Hisense 55A6K“ je vybavený 139 cm uhlopriečkou (55″ palcov) Ultra HD 4K rozlíšením 3840 x 2160 pixelov, vďaka čomu uvidíte krásne ostro aj tie najjemnešie detaily. Nechýbajú ani technológie, ako Pixel Tuning či AI Adative Depth, ktoré napomáhajú ku dokonale čistému obrazu bez šumu. Taktiež je tu špeciálny herný, či športový režim, pri ktorom televízor využíva umelú inteligenciu, aby vás ešte viac dostal do deja na štadióne, hoci budete pohodlne sedieť vo svojom kresle v obývačke.

No a koľko táto TV stojí? To je na tom to najlepšie, pretože je veľmi dostupná. Hisense 55A6K sa v čase uvedenia na trh v polovici roka 2023 predávala za cca 450 €, čo je veľmi férová ponuka. Dnes však túto 55″ 4K Smart TV kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 339,9 €, vďaka čomu ušetríte pomerne slušnú sumu peňazí. Získate pri tom produkt, ktorý vám bude robiť každodennú radosť v priebehu niekoľkých rokov.

Hisense
Zdroj: Hisense

Ako sme už viackrát spomínali, táto televízia má Smart funkcie, čo znamená, že si do nej môžete nainštalovať rôzne aplikácie ako Netflix, Apple TV, YouTube, FIFA a ďalšie. Za perfektné používateľské rozhranie budete potom vďačiť vydarenému operačnému systému VIDAA U6.

Zariadenie sa tiež chváli podporou HDR (vysoký dynamický rozsah) zobrazenia, či dvojicou reproduktorov s podporou Dolby Atmos a so vstavaným ekvalizérom. Nesklame ani konektivita cez Bluetooth, alebo Wi-Fi či dokonca podpora služby Apple AirPlay 2. Vďaka nej budete môcť bezdrôtovo zdieľať obsah zo svojho iPhonu, iPadu či Macu priamo na TV v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ako by sme to teda mohli uzavrieť? Tento 55″ Hisense TV síce nie je ten najväčší a určite ani najlepší televízor na trhu, no divákovi ponúkne slušnú kvalitu obrazu a tiež všetky moderné technológie za neuveriteľne nízku cenu. Veď uznajte, že ak sa táto TV po kliknutí na tento odkaz predáva za 339,9 €, tak by ju bola obrovská škoda nekúpiť. Rozhodnutie, ale samozrejme nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Toto je cena, za akú Apple vyrába iPhone 14 Pro Max. Budete šokovaní, aká je vysoká

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -