Pokiaľ chcete doma veľký televízor so špičkovým obrazom, vysokým rozlíšením a modernými technológiami, dnes vám ukážeme zariadenie, ktorého nákup by bola obrovská škoda premeškať. Špičková 65″ QLED TV od Hisense sa dá kúpiť po zľave za extrémne výhodnú cenu. Ušetríte stovky eur!

Inteligentný televízor, o ktorom je dnes reč disponuje vyššie spomenutou 65″ uhlopriečkou, ktorá v praxi predstavuje až 165 centimetrov. Veľkou výhodou je nie len 4K rozlíšenie 3 840 x 2160 pixelov s podporou Dolby Vision, ale hlavne technológia QLED (Quantum Dot Colour), ktorá posúva obraz na oveľa vyššiu úroveň v porovnaní s klasickým LCD. V praxi sa môžete tešiť na viac ako miliardu farieb a špičkový kontrast aj v tých najtmavších scénach.

Samotný televízor sa v čase uvedenia na trh predával za 829 €, čo je za takto vybavené zariadenie adekvátna ponuka. Dnes ho ale po kliknutí na tento odkaz kúpite v zľave len za 455 €, vďaka čomu na nákupe ušetríte skoro polovicu. Treba sa však poponáhľať, nakoľko táto akcia môže byť obmedzená časovo, alebo skladovými zásobami. Kto skôr príde, ten skôr berie.

Nemusíte sa pri tom obávať toho, že by ste si kupovali staré zariadenie. Táto TV bola uvedená na trh v roku 2023 a ponúka špičkovú výbavu vrátane výkonných reproduktorov s podporou Dolby Atmos a intuitívnym používateľským rozhraním, do ktorého si môžete stiahnuť apky ako Netflix, Voyo, Disney+ a podobne.

65″ QLED televízor od Hisense navyše ponúka aj podporu technológie Apple AirPlay 2, vďaka čomu naň môžete bezdrôtovo streamovať obsah priamo zo svojho iPhonu, iPadu či Macu. Ak sa vám teda zariadenie páči a chcete využiť mimoriadne výhodnú ponuku na jeho nákup, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 455 €. Aktuálne ide o jednu z najlepších ponúka na 65″ QLED televízor na slovenskom trhu. Nenechajte si to ujsť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Tento podvod súvisí s Apple. Nenachytajte sa
Môže ťa zaujímať
- Reklama -