Spoločnosť Samsung patrí medzi lídrov v oblasti predaja televízorov a jeho technológie sú extrémne populárne aj u nás na Slovensku. Pokiaľ chcete špičkovú TV s vysokým rozlíšením, skutočne kvalitným obrazom a mnohými ďalšími benefitmi, dnes vám ukážeme absolútne špičkový 65″ Samsung Neo QLED TV zo série QN85C, ktorý je v zľave za extrémne výhodnú cenu.

65″ Samsung TV má uhlopriečku 163 centimetrov a namiesto klasického LCD panelu disponuje špičkovou technológiou Neo QLED. V praxi to znamená, že pod zobrazovacím panelom sa nachádza obrovské množstvo miniatúrnych LED diód, ktoré sa rozsvecujú podľa potreby a vďaka tomu zabezpečujú špičkový kontrast, krásne farby a prvotriedne podanie čiernej. Okrem toho má televízor 4K rozlíšenie 3840 x 2160 pixelov a disponuje až 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Vďaka nej je obraz oveľa plynulejší, ako na klasických 50 / 60 Hz paneloch. Hodí sa to aj pri hraní hier.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, zistíme, že tá je dnes extrémne priaznivá. Táto TV zo série QN85C sa totiž v čase uvedenia na trh predávala za 2 449 €, avšak dnes je o viac, ako polovicu lacnejšia, takže za ňu po kliknutí na tento odkaz zaplatíte iba 899 €. Nevieme vám, ale zaručiť, dokedy bude táto ponuka platiť. Preto, ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

65″ Neo QLED TV disponuje technológiou 4K Upscaling, ktorá zvyšuje kvalitu obsahu nižšieho rozlíšenia na úroveň 4K a taktiež mu nechýba podpora priestorového zvuku Dolby Atmos, o ktorý sa starajú reproduktory s celkovým výkonom až 60 W. Vďaka ním si neužijete len pohlcujúci obraz, ale aj zvukový zážitok priamo vo svojej obývačke.

Táto TV sa spolieha na operačný systém Tizen, takže si do nej môžete nainštalovať aplikácie z Google Play a taktiež ju ovládať cez šikovné používateľské rozhranie. Aby toho nebolo málo, televízor zo série QN85C podporuje aj technológiu AirPlay, vďaka ktorej doň môžete zdieľať obraz z iPhonu, iPadu či Macu cez Wi-Fi. Ak sa vám teda táto 65″ Neo QLED TV od Samsungu páči, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite len za 899 €.

Z nášho pohľadu je to fantastická ponuka, nakoľko si kúpite televízor, ktorý vám vydrží roky a vždy sa budete tešiť na to, keď si na ňom niečo pozriete. Sami máme s Neo QLED skúsenosť, avšak v o niečo menšej 55″ verzii a sme nadmieru spokojní. Navyše v tomto prípade si kupujete iba rok starý model. Nejde teda o žiadnu „výbehovú“ technológiu.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 sa teraz extrémne oplatí. Je to mimoriadne vydarený smartfón

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -