AirPods si dnes môžete kúpiť v rôznych verziách, ktoré sa líšia technológiami aj cenou. Ak nechcete to najlacnejšie, ale ani najdrahšie, ideálnou voľbou budú AirPods 3, ktoré sú po zľave oveľa dostupnejšie. Majú všetky funkcie, ktoré budete potrebovať a v každodennej službe nebudú mať problém fungovať aj niekoľko dlhých rokov. Máme to odskúšané.

AirPods 3 majú plastovú konštrukciu bez silikónových štupľov, ktorá je však po ergonomickej stránke dokonalo prepracovaná. Apple dbalo na to, aby AirPods 3 nikoho netlačili v ušiach a aj preto ich vydržíte mať nasadené aj celé hodiny v jednom kuse. Veľkou výhodou týchto slúchadiel je tiež kvalitný zvukový prejav. Ak radi počúvate hudbu alebo so slúchadlami sledujete filmy či seriály, myslíme si, že vás tento model určite nesklame.

Bežná cena za AirPods 3 štartuje na úrovni 199 €, čo je na takýto produkt už relatívne dosť. Ako sme však avizovali na začiatku, vy slúchadlá môžete kúpiť aj výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sú totiž dostupné už za 171 €, vďaka čomu ušetríte príjemných, skoro 30 €. A to sa z nášho pohľadu určite oplatí.

AirPods 3 majú zaujímavé funkcie 

AirPods 3
Zdroj: YouTube / The Everyday Dad (úprava redakcie)

Apple pridal do AirPods 3 aj viaceré užitočné funkcie, vlastnosti či technológie. Začať by sme mohli prítomnosťou adaptívneho ekvalizéra, ktorý oceníte najmä pri počúvaní skladieb v tej najvyššej kvalite.

AirPods 3 sú však ideálne aj na telefonovanie, pričom dokážu aktívne vylepšovať kvalitu vášho hlasu počas Face Time hovorov. Ich súčasťou sú samozrejme veľmi citlivé mikrofóny a čo je najlepšie, ak tieto slúchadlá náhodou namočíte, nemalo by sa im nič stať. Apple totiž uvádza, že spĺňajú normu vodeodolnosti IPX4. Žiaden pot či dážď by vás tak nemal obmedzovať.

No a ako je na tom výdrž batérie? Absolútne famózne. Spolu s nabíjacím puzdrom vydržia AirPods 3 až 30 hodín prehrávania skladieb, pričom samotné slúchadlá budete nabíjať vždy až po 6 hodinách prehrávania.

Veľkým benefitom je tiež prítomnosť zrýchleného nabíjania či fantastická kompatibilita, ktorú s AirPods 3 zažijete pri ostatných Apple produktoch. Pokiaľ vás teda tieto slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich získate za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

A ak si slúchadla kúpite a budete hľadať kvalitné a odolné silikónové puzdro, na Loopi.sk ich máme pre AirPods 3 aj AirPods 2 za fantastickú cenu. Rovnako potešíme aj majiteľov AirPods Pro 1. generácie.

Prečítajte si tiež  JBL Tune 520BT sú po zľave extrémne lacné. Slováci tieto slúchadlá milujú
Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -