AirPods Max od spoločnosti Apple patria medzi to najlepšie, čo si na trhu s bezdrôtovými slúchadlami v súčasnosti môžete na bežné použitie kúpiť. Majú mimoriadne vydarený dizajn, ktorý sa navyše veľmi pohodlne používa a aby toho nebolo málo, poskytnú vám aj prvotriedny zvukový prejav. A hoci bola počiatočná čiastka za AirPods Max poriadne vysoká, dnes ich kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Slušne ušetríte.

AirPods Max sú v prvom rade vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a ponúkajú solídnu konštrukciu s posuvnými komponentami. Každý si tak vie slúchadlá pohodlne prispôsobiť pre svoju hlavu. Rovnako je veľkou výhodou to, že zákazník má k dispozícii mäkké magnetické náušníky, ktoré sa dajú navzájom meniť, a pod ktorými sa skrývajú 40 mm meniče so špičkovou kvalitou prehrávania. Pokiaľ si do toho navyše aktivujete aj ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), AirPods Max vás doslova pohltia.

Keďže ide o vlajkový model slúchadiel od spoločnosti Apple, pochopiteľne platí, že toto zariadenie nie je celkom lacné. Štandardne sa predáva za 629 €, avšak vy ho dnes môžete získať za omnoho priaznivejšiu cenu. Po kliknutí na tento odkaz kúpite AirPods Max už za 510 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Len pripomíname, že sa blížia Vianoce a tieto slúchadlá by mohli byť pre fanúšikov Apple a hudby zaujímavým darčekom…

AirPods 2, AirPods Max a AirPods Pro v zľave
Zdroj: Unsplash / Akhil Yerabati

Veľkou výhodou tohto zariadenia je samozrejme špičková kompatibilita s akýmikoľvek iOS, iPadOS, watchOS alebo macOS zariadeniami. AirPods Max majú tiež jednoduché ovládanie cez digitálnu korunku a vstavané tlačidlo, ktorým sa inšpirovali pri inteligentných hodinkách Apple Watch.

Zarytých fanúšikov technologického giganta tiež poteší dlhá výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 20 hodín. V praxi to znamená, že AirPods Max budete aj pri aktívnom využívaní nabíjať možno dva, trikrát za týždeň. A aby toho nebolo málo, pre tých, ktorým nevadí angličtina alebo iné cudzie jazyky tu bude stále k dispozícii aj hlasový asistent Siri.

Mnohým budú stačiť aj AirPods Pro 2. Predajcovia sa ich zbavujú 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marina Tech (úprava redakcie)

Aj keď je pravda, že AirPods Max sú zaručene najdrahšie a najexkluzívnejšie slúchadlá výrobcu, zďaleka by sme ich nemohli označiť za najlepšie a najpraktickejšie. Apple totiž predáva aj AirPods Pro 2, ktoré sú neuveriteľne kompaktné a ponúkajú taktiež špičkový zvuk, ktorý je samozrejme doplnený o režim ANC aj Transparentný posluch.

Navyše, toto zariadenie má až 30 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie a ak oželiete čerstvo predstavenú verziu s USB-C konektorom, slušne na ňom ušetríte. Namiesto pôvodných 299 €, za ktoré sa pôvodne AirPods Pro 2 predávali totiž zaplatíte po kliknutí na tento odkaz iba 237 € a to je z nášho pohľadu ponuka, ktorá sa neodmieta.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 teraz kúpite od 920 €. Využite ponuku, ktorá sa neodmieta

Zariadenie je v podstate o polovicu lacnejšie a vďaka novým funkciám v iOS 17 vám toho dokáže poskytnúť výrazne viac, ako AirPods Max. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -