V spoločnosti Apple pracujú tí najlepší marketéri na svete. Firma sa svoje produkty nesnaží propagovať skrz dlhé a zložité technické špecifikácie ale naopak prostredníctvom jednoduchých kampaní, ktoré vám všetko vysvetlia z praxe. Ináč to Apple neurobilo ani pri poslednej reklame na AirPods Pro 2. generácie, ktorá je doslova geniálna.

Aj keď AirPods Pro 2. generácie vyzerajú prakticky rovnako, ako prvá generácia, slúchadlá nie sú úplne rovnaké. Novší model totiž disponuje kvalitnejším ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov).

Apple síce doteraz bližšie nešpecifikovalo, o koľko lepšie je ANC v novšom modeli no všetko zmenila reklama „Quiet the nosie„, ktorá sa dnes objavila na platforme YouTube.

V nej môžeme vidieť ľudí, ktorí majú v ušiach AirPods Pro a sú úplne odizolovaní od okolitých zvukov veľkomesta. Nepočujú žiadnych okoloidúcich, autá a ani robotníkov. Zároveň sa v reklame uvádza, že AirPods Pro 2 majú až dvakrát lepšie ANC, ako predchodca, čo na základe vlastného testovania môžeme potvrdiť.

Na druhej strane, už AirPods Pro 1. generácie, ktoré sa dnes dajú kúpiť od 190 € tlmia nežiadúce zvuky tak dobre, že je otázne, či potrebujete drahší model z roku 2022. AirPods Pro 2. generácie sa bežne predávajú za 299 € no po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete už od 241 €.

Ak máte s týmito slúchadlami skúsenosť, dajte nám vedieť do komentára, čo si o nich myslíte. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -