Spoločnosť Apple patrí medzi najväčších výrobcov bezdrôtových slúchadiel na svete. Všetko to začalo v roku 2016 s príchodom prvých AirPods a pokračuje dnes, kedy má firma v ponuke niekoľko ďalších modelov. Tým najzaujímavejším sú v súčasnosti AirPods Pro 2. generácie, ktoré sa dajú kúpiť mimoriadne výhodne. Ušetríte na nich slušné peniaze.

AirPods Pro 2 prišli na trh v septemberi 2022 a oproti predošlej prvej generácii dostali niekoľko dôležitých vychytávok. Napriek tomu, že ich dizajn je skoro rovnaký, nabíjacie puzdro má po novom reproduktory, vďaka čomu je interakcia so zariadením ešte väčším zážitkom.

Rovnako majú AirPods Pro 2. generácie aj dvakrát lepšie ANC a v neposlednom rade na nich môžete upravovať hlasitosť priamo na nabíjacích stopkách s dotykovým ovládaním.

No a cena? AirPods Pro 2. generácie nie sú lacný špás no keď si ich raz kúpite, pravdepodobne už nebudete chcieť nič iné. Toto zariadenie Apple predáva bežne za 299 € čo môže niektorých záujemcov odradiť. Ak ale kliknete na tento odkaz, získať ich môžete od 238,5 €, vďaka čomu na nich ušetríte cez 60 €. A to sa oplatí.

Lacné sú aj AirPods Pro prvej generácie

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marina Tech (úprava redakcie)

Samozrejme, niektorých používateľov môžu lákať aj generačne staršie AirPods Pro z roku 2021 (kedy prešli drobnou modernizáciou nabíjacieho puzdra, ktoré dostalo podporu MagSafe) a je to v poriadku.

Tieto slúchadlá majú totiž prakticky rovnaké funkcie, no predsa len už ide o starší hardvér, ktorý nedokáže fungovať tak dobre, nakoľko v ňom absentujú niektoré technológie.

Apple svoje pôvodné AirPods Pro donedávna predávalo za 279 €, no po kliknutí na tento odkaz môžete získať prvú generáciu už za 197 €. Oproti AirPods Pro 2 (po zľave) teda ušetríte ešte ďalších 40 € a za cenu AirPods 3 dostanete o triedu lepšie slúchadlá. Každý si však musí prehodnotiť svoje priority.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prekvapilo vás zvýšenie ceny AirPods Pro? Apple zaviedlo lacnejšiu verziu AirPods 3
Môže ťa zaujímať
- Reklama -