Jeden z najväčších slovenských operátorov O2 Slovensko sa pochválil svojim najnovším úspechom. Spoločnosť dokázala ku 15. júnu 2023 poskytnúť super-modernú 5G sieť až pre 52,5 % obyvateľstva. Od začiatku roka bolo pokrytých až 226 nových lokalít, vďaka čomu si túto novinku môže užívať ešte väčšie množstvo zákazníkov.

Dokopy chytíte 5G sieť od O2 až na 416 miestach v rámci slovenskej republiky. Operátor zdôrazňuje, že každý mesiac narastá aj počet zákazníkom so zariadeniami, ktoré sa už vedia pripojiť na 5G sieť. Aj to je jeden z dôvodov, prečo masívne investuje do rozširovania tejto technológie. V máji 2023 mal podiel týchto zariadení predstavovať vyše 18 %.

Spoločnosť O2 vo svojej tlačovej správe zdôrazňuje, že 5G sieť si po novom môžu užívať aj návštevníci dovolenkových oblastí napr. v okolí Malej Domaši, Liptovskej Mary či Oravskej Priehrady. Zároveň umožňuje svojim zákazníkom kúpiť si nové 5G zariadenie za mimoriadne výhodnú cenu spolu s možnosťou výkupu starého telefónu.

Pokiaľ vás zaujíma viac informácií ohľadom 5G siete od O2 vrátane mapy pokrytia či podporovaných zariadení, operátor si pre vás pripravil samostatnú internetovú stránku, kde sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. Nájdete ju po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 je obrovským hitom. Podarilo sa mu dobehnúť legendárny iPhone 7
Môže ťa zaujímať
- Reklama -