Len pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že Telekom priniesol pre svojich zákazníkov dáta zadarmo na viac ako mesiac. Ako sa však ukazuje, nie je to jediná pozitívna správa dnešného dňa. Aktuálne druhý najväčší slovenský operátor na Slovensku, spoločnosť O2, plánuje v blízkej dobe vylepšiť dôležitý paušál. Zúžitkujú to tí najnáročnejší zákazníci.

Aby sme to upresnili, hovoríme o vlajkovej lodi ponuky s názvom Bezstarostný paušál, ktorá zákazníkom dáva k dispozícii nekonečné volania, správy aj dáta s obmedzením na 200 GB pri rýchlosti 20 Mb/s, pričom potom môžu surfovať internetom rýchlosťami 2 alebo 1 Mb/s. Rovnako tak ponuka počíta aj s dotáciou na nové zariadenie, pričom jej celková cena je len 39 € / mesačne.

Portál Živé ale prichádza s informáciou, že O2 sa chystá už od 27. júna tento paušál vylepšiť. Konkrétne by sme sa mali dočkať plnej rýchlosti mobilného internetu až do 400 GB dát, čo je dvojnásobný posun oproti súčasnosti.

Menší háčik je ale v tom, že táto novinka sa má týkať iba zákazníkov, ktorí využívajú doplnkovú službu Maximálna rýchlosť. Ako už asi tušíte, tá nie je úplne zadarmo, ale platí sa za ňu poplatok 10 € / mesačne nad základnú cenu paušálu.

Používatelia, ktorí maximálnu rýchlosť nevyužívajú sa budú musieť opäť spoliehať na obmedzenie rýchlosti internetu, ktoré príde po prekročení spotreby 200 GB. Aj tak ide ale o zaujímavú novinku, ktorá môže veľa zákazníkov potešiť. Platí to najmä pre tých, ktorí veľa pracujú na internete a nemôžu sa stále spoliehať na Wi-Fi, alebo iný typ pripojenia.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Dávajte si pozor na podvodné e-shopy. Na Slovensku ich je plno a pripravia vás o peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -