Známy slovenský poskytovateľ telekomunikačných služieb oznámil aktualizáciu cenníka, ktorá vstúpila do platnosti už 1. apríla 2024. Informuje o tom portál Satelitnatv.sk. Zmena sa týka všetkých programových balíkov, vrátane základného balíka Štandard. Zvýšenie cien sa dotkne zákazníkov využívajúcich satelitnú, káblovú a internetovú DIGI TV.

Operátor tiež informuje o zrušení balíka Maxi, ktorý už nebol v ponuke, no niektorí zákazníci ho ešte stále mohli mať aktivovaný. Alternatívnym riešením je nový balík Premium s mesačným poplatkom 14,90 €. Zákazníci si tak priplatia jedno euro, nakoľko balík Maxi stál do apríla 13,90 €.

Dôležité je uviesť, že avizované zvýšenie cien nepostihne prenájom koncových zariadení ani cenu extra balíkov či doplnkových služieb. Všetky uvedené ceny budú vyžadovať prirátať poplatok za prenájom zariadenia.

Spoločnosť DIGI Slovakia pri téme zdražovania uviedla, že zmeny v cenníku od apríla 2024 sú reakciou na potrebu udržať kvalitu služieb aj v čase rastúcej inflácie. Nižšie si môžete pozrieť kompletný prehľad.

Nové ceny služieb operátora DIGI 

Nové ceny DIGI
Zdroj: DIGI.sk
Nové ceny DIGI
Zdroj: DIGI.sk
Nové ceny DIGI
Zdroj: DIGI.sk

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Na Slovensku zdražujú ďalší TV operátori. Vieme, o koľko si priplatíte viac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -