Nové Štandardné predplatné s reklamami bude dostupné od 23. apríla, čím sa SkyShowtime stane prvou veľkou streamovacou službou, ktorá spustí predplatné s reklamami súčasne na všetkých svojich trhoch.

Zavedením Štandardného predplatného s reklamami ponúka služba SkyShowtime zákazníkom dva skvelé zážitky – s reklamou a bez – oba za skvelú cenu. Vďaka obom variantom predplatného, možnostiam a flexibilite, ktoré ponúka všetkým svojim zákazníkom, bude SkyShowtime aj naďalej poskytovať nielen najlepší obsah, ale aj skvelý pomer ceny a kvality a širokú možnosť výberu.

Štandardné predplatné s reklamami bude poskytovať prémiový divácky zážitok s priemerne štyrmi až piatimi minútami reklám za hodinu.

Generálny riaditeľ spoločnosti SkyShowtime Monty Sarhan uviedol: „SkyShowtime sa od začiatku snaží poskytovať vysokú hodnotu a záruku skvelej zábavy za skvelú cenu. Spustenie nášho predplatného s reklamami je ďalším krokom vo vývoji našich služieb, ktorý prichádza v dobe, keď ľudia hľadajú väčší výber a flexibilitu. Sme nadšení, že sme prvou streamovacou službou, ktorá ponúkne zákazníkom na všetkých našich trhoch variant s reklamou.“

Nové ceny a balíky predplatného SkyShowtime:

  • Predplatné Plus (bez reklám): 7,99 € / mesačne namiesto súčasných 5,99 €. Predplatitelia tak budú platiť každý mesiac za SkyShowtime o 2 € viac.
  • Nové predplatné s reklamami: 4,99 € / mesačne – ak vám nebudú vadiť reklamné prestávky, tento balík, ktorý je skoro za polovicu, môže byť pre vás vhodnejší.
  • Možnosti výhodného ročného predplatného: SkyShowtime ponúka aj možnosť výhodného ročného predplatného. Ak si takto kúpite balík s reklamami, zaplatíte iba 39,99 € (3,33 € / mesačne). Pri balíku bez reklám je cena 62,99 € (5,25 € / mesačne)

SkyShowtime ponúka množstvo atraktívneho obsahu 

SkyShowtime
Zdroj: SkyShowtime

SkyShowtime je exkluzívnym domovom všetkých piatich sérií celosvetového seriálového hitu Yellowstone a jeho spin-offov 1883 a 1923, a ponúka nielen najlepšiu svetovú zábavu, ale aj rastúci zoznam oceňovaných originálov z miestnej produkcie.

V oboch predplatných SkyShowtime nájdete rovnaké filmové trháky, nové a exkluzívne seriály a pôvodné tituly za skvelé ceny vrátane: A Gentleman in Moscow (Gentleman v Moskve), Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko), Bargain, HALO (2. séria), Knuckles, Mayor of Kingstown (Starosta mesta Kingstown) S3, Mission Impossible: Dead Reckoning (Mission Impossible: Odplata), Oppenheimer, Paw Patrol: The Mighty Movie (Labková patrola vo veľkofilme) Star Trek: Discovery (1.-5. séria), The Envoys (Los Enviados) S2, The Family Stallone (Rodina Stalloneovcov) S2, The Tattooist of Auschwitz (Tetovač z Auschwitzu), Trolls Band Together (Trollovia 3) a Veronika.

Prečítajte si tiež  4 novinky, ktoré dnes pribudli na Netflix a stoja za vašu pozornosť

Nové Štandardné predplatné s reklamami bude zavedené na všetkých viac ako 20 trhoch: v Albánsku, Andorre, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Česku, Čiernej Hore, Dánsku, Fínsku, Holandsku, Chorvátsku, Kosove, Maďarsku, Nórsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Severnom Macedónsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Španielsku a Švédsku

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -