Približne pred rokom sme vás informovali o tom, že na Slovensko dorazila nová streamovacia služba SkyShowtime, ktorá sa už na našom trhu stihla etablovať a našla si množstvo spokojných zákazníkov. Ako ale najnovšie informuje Živé, diváci sa budú musieť pripraviť na jej zdražovanie.

Nové pravidlá vstúpia do platnosti už čoskoro – 23. apríla 2024 a budú platiť ako pre nových, tak aj pre existujúcich klientov. Dobrou správou, ale je, že SkyShowtime naďalej zachová uvádzaciu 50 % zľavu, s ktorou prišla na trh. Ak ste ju teda pri predplatnom využívali, nemusíte sa báť, že by vám bola odobratá.

Zaujímavé je, že v rámci aktualizovaného cenníka sa nie len, že zvýšia ceny platených balíkov, ale po novom pribudne aj ďalšie predplatné, ktorého súčasťou sú reklamy. SkyShowtime sa týmto inšpiroval od platformy Netflix, ktorá zaviedla reklamy ešte v októbri 2022, no tento balík predplatného nie je do dnešných dní na slovenskom trhu k dispozícii:

Nové ceny a balíky predplatného SkyShowtime:

  • Predplatné Plus (bez reklám): 7,99 € / mesačne namiesto súčasných 5,99 €. Predplatitelia tak budú platiť každý mesiac za SkyShowtime o 2 € viac.
  • Nové predplatné s reklamami: 4,99 € / mesačne – ak vám nebudú vadiť reklamné prestávky, tento balík, ktorý je skoro za polovicu, môže byť pre vás vhodnejší.
  • Možnosti výhodného ročného predplatného: SkyShowtime ponúka aj možnosť výhodného ročného predplatného. Ak si takto kúpite balík s reklamami, zaplatíte iba 39,99 € (3,33 € / mesačne). Pri balíku bez reklám je cena 62,99 € (5,25 € / mesačne)

SkyShowtime prinesie aj nový obsah

Dobrou správou je, že SkyShowtime nebude len zdražovať, ale svojim divákom ponúkne nový zaujímavý obsah. Už v priebehu mája sa môžete tešiť na tieto filmy / seriály:

  • The Family Stallone (Rodina Stalloneovcov) – 2. séria: Od 16. mája si môžete pozrieť, ako sa rodina Stalloneovcov presúva zo západu na východ, aby si vybudovali nový život.
  • Concordia: Tento seriál, ktorý príde 23. mája predstavuje utopickú spoločnosť založenú na dátach a sledovaní pre spoločné dobro, ktorá čelí nečakaným výzvam.
  • A Gentleman in Moscow (Gentleman v Moskve): Už 23. mája si budete môcť pozrieť záver série.
  • Star Trek: Discovery: Už 7. júna si budete môcť pozrieť záver série.
  • The Exorcist: Believer: Okrem iného 17. mája pribudne na SkyShowtime aj nový film z pera režiséra Davida Gordona Greena.
Prečítajte si tiež  PlayStation 5 je v zľave za najnižšiu cenu za posledné tri roky: Toto je šanca, ktorú musíte využiť

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -