Na slovenskom televíznom trhu sa toho v posledných rokoch udialo skutočne veľa. Mnohé české TV stanice tu po sporoch medzi slovenskými komerčnými TV stanicami a televíznymi operátormi museli ukončiť svoje vysielanie.

Jedna z nich však bola v našich končinách populárna a preto sa už čoskoro vráti v unikátnej slovenskej verzii. Píše o tom Parabola. Podľa najnovších informácii sa česká TV skupina rozhodla, že sa na slovenský trh úplne nevykašle.

Aj preto vydala na svojej facebookovej stránke oficiálne vyhlásenie, v ktorom uviedla, že už 27. mája si budete môcť pozrieť novú TV stanicu Prima COOL SK.

Čo sa týka obsahu, diváci sa majú tešiť na množstvo originálnych komediálnych seriálov, rôzne zábavné relácie, motoristické a cestovateľské magazíny, pohľady na často drsnú realitu a taktiež legendárne sci-fi.

Prima Cool Sk program
Zdroj: Facebook / Prima Cool

Súčasťou obsahu majú byť aj niektoré akvizičné tituly, na ktoré získala stanica práva na Slovensku. Obsah však nebude rovnaký, ako v susednej Českej republike.

Prídu aj ďalšie TV stanice od Prima

Prima COOL SK má byť od svojho spustenia k dispozícii minimálne u operátora Skylink. Dôležité je tiež spomenúť, že Prima COOL SK nebude jediná televízna stanica, ktorej sa na Slovensku dočkáme.

V rovnaký deň, teda 27.5.2024, by na našom území mala začať vysielať aj Prima PLUS, ktorá bude dostupná po názvom Prima SK a do konca tohto kalendárneho roka sa dočkáme aj stanice Prima LOVE SK.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Polárna žiara na Slovensku má byť aj dnes večer
Môže ťa zaujímať
- Reklama -