Slovenskí TV operátori neustále menia a upravujú ponuku svojich TV programov, pričom z času na čas nám niektoré zoberú a inokedy zase pridajú. Tentokrát sa zameriame hneď na dve spoločnosti, ktoré sa rozhodli, že zákazníkom poskytnú nové TV stanice. Píše o tom Živé.sk.

Konkrétne ide o Telekom a Digi TV, ktoré pridajú už na budúci štvrtok kanál Premier Sport 3 HD, ktorý by mal divákom poskytnúť kompletnú sezónu turnajov a ďalších vrcholových súťaží z mužského tenisu. Súčasťou obsahu budú aj live vysielania najprestížnejších zápasov a chýbať nemajú ani rôzne zábery zo zákulisia, podrobné tenisové analýzy či exkluzívne rozhovory, ktoré inde nenájdete.

Novinka bude dostupná v službe Magio TV cez IPTV, satelit a internet a na obrazovkách sa vám zobrazí automaticky. Kanál si sem teda nebudete musieť nijako pridávať. Platí však, že bude k dispozícii len od balíka L.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Pokiaľ máte, ako televízneho operátora spoločnosť Digi TV, v tomto prípade budete potrebovať aspoň balíček Premium pri káblovej aj satelitnej službe. Pri sledovaní televízie cez internet budete potrebovať špeciálny balík Premium šport.

Od 1. februára pribudnú ďalšie TV stanice 

Aby toho nebolo málo, už 1. februára 2024 sa môžete tešiť aj na televíznu stanicu Love Nature 4K v českom jazyku, ktorú si budete môcť užiť v rámci internetovej televíznej služby Magio TV.

Ako napovedá názov, tento program sa bude zameriavať predovšetkým na prírodu a tiež zvieratá, ktoré v nej žijú. Telekom sľubuje, že kanál má byť k dispozícii v HD kvalite aj pre ďalšie služby od programu M pre platformy IPTV a satelit a tiež bude súčasťou Magio TV Štart Plus.

Do svojej ponuky ho pridá aj Digi TV, kde ho získate v rámci satelitnej, alebo káblovej služby od balíka M v rámci internetovej TV.

Na záver ešte treba spomenúť, že zákazníci Telekomu s Magio TV cez internet s balíkom L, a tiež s Magio TV Štart Extra budú môcť od rovnakého dátumu sledovať televíznu stanicu Arena Sport 2 HD, ktorá sa bude zameriavať ako na európske futbalové súťaže, tak aj na motoristické programy.

Opäť pôjde o program, ktorý bude dostupný aj pre zákazníkov Digi TV. Konkrétne naň budete potrebovať balíček M.

Prečítajte si tiež  Slovenská Siri zmení spôsoby, akými používame iPhone, iPad alebo Mac.

Ako môžete vidieť sami, slovenskí operátori sa pokúšajú zdokonaliť svoju programovú ponuku a zákazníkom priniesť čo možno najviac obsahu. Uvidíme, či sa bude rozširovanie ponuky opakovať aj v blízkej budúcnosti a či sa bude týkať aj ďalších telekomunikačných operátorov. Nechajme sa prekvapiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.