Slováci sa musia pripraviť na ďalšiu veľkú odstávku služieb dvoch známych operátorov. Niekomu nepôjde rádio ani televízia, iným zase internet. Výpadky sa budú objavovať na západe Slovenska.

Začnime spoločnosťou Towercom, ktorá oznámila, že jej zákazníci na Záhorí sa musia pripraviť na odstávku FM ale aj DVB-T či DVB-T 2 vysielačov, ktoré sa nachádzajú v Borskom Svetom Mikuláši (televízna veža Dubník).

Odstávka nastane už v stredu 5.4.2023 v čase od 9:00 do 17:00 hodiny, takže služby Towercomu nebudú k dispozícii pre značnú časť okolitých miest a obcí. Aby ste v tom mali lepší prehľad, môžete si pozrieť aj tabuľku pod týmto odstavcom, kde je všetko zhrnuté:

výpadok tv a fm towercom
Zdroj: Towercom

Odstávku služieb chystá aj 4ka

Aby toho nebolo málo, vo štvrtok 6.4.2023 chystá veľkú odstávku služieb aj známy slovenský telekomunikačný operátor 4ka.

Dobrou správou je, že sa udeje v čase od 00:00 do 5:00 kedy väčšina ľudí spí.

Ak však budete mať pracovné povinnosti, mali by ste byť na výpadok pripravení a počítať s ním. 4ka uvádza, že dôvodom odstávky sú plánované servisné práce, pričom najviac sa to dotkne obyvateľov Bratislavy, konkrétne častí: Petržalka, Devínska Nová Ves, Karlová Ves, Dúbravka a Lamač.

4ka sa za prípadné nepríjemnosti, ktoré jej údržba môže spôsobiť vopred ospravedlňuje. Zákazníkom zároveň sľubuje, že sa bude snažiť zabezpečiť, aby bola odstávka čo najkratšia.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto sú najpredávanejšie smartfóny na Slovensku za jún 2021
Môže ťa zaujímať
- Reklama -