Slovenskí telekomunikační operátori sa neustále predbiehajú v tom, kto svojim zákazníkom poskytne lepšiu ponuku a služby za čo najvýhodnejšiu cenu. Spoločnosť UPC teraz zverejnila novú letnú akciu, ktorá určite naláka nejedného záujemcu. Za výhodných podmienok môžete slušne ušetriť.

UPC vo svojej tlačovej správe konkrétne sľubuje veľmi lacný internet už od 11,90 € / mesačne vrátane prenájmu Wi-Fi routera, ako aj prístup ku 60 kanálom na internetovej TV, ktorú dostanete k internetu až na šesť mesiacov úplne zadarmo. Na rovnaké obdobie dostanete aj mobilnú aplikáciu UPC TV, vďaka čomu môžete sledovať svoje obľúbené televízne programy na 140 kanáloch nielen doma, ale aj v zahraničí vo všetkých krajinách EÚ.

„Mobilná aplikácia UPC TV je počas letných mesiacov ideálnym riešením ako na doma, tak aj na cesty. S aplikáciou UPC TV môže zákazník sledovať takmer 140 staníc či už pôjde na dovolenku do Chorvátska, Talianska, Grécka či Španielska, alebo ktorejkoľvek inej krajiny EU. A ak si zákazník objedná akýkoľvek nový internet od UPC, mobilnú aplikáciu UPC TV Smart získa teraz až na pol roka bezplatne, bez akejkoľvek viazanosti či poplatkov.“ píše operátor v tlačovej správe.

UPC vám dá počas leta rýchlejší internet než doteraz

Operátor sa zameral aj na ďalšie benefity, medzi ktoré patrí rýchlejší internet. Namiesto doterajšieho 400 Mb/s pripojenia získajú zákazníci 500 Mb/s a namiesto 600 Mb/s je to až 800 Mb/s.

UPC tiež zvýšilo rýchlosť uploadu z doterajších 25 Mb/s až na 50 Mb/s, ktorá je dostupná od druhého najdostupnejšieho balíčka! Najlacnejší internet v ponuke dosahuje rýchlosť 100 Mb/s (upload 6 Mb/s) a ako sme už napísali vyššie, mesačne zaň zaplatíte 9,90 € vrátane prenájmu Wi-Fi routera.

Oveľa viac sa vám však oplatí päťkrát rýchlejší 500 Mb/s internet, ktorý je spolu s routerom drahší len o 4 €. Pri najrýchlejšom 1 Gigabitovom internete potom zaplatíte s routerom 23,90 € a operátor sľubuje, že za dva roky prenájmu vďaka tejto akcii ušetríte až 96 €:

  • 100 Mb/s – 9,90 €
  • 500 Mb/s – 13,90 €
  • 800 Mb/s – 18,90 €
  • 1000 Mb/s – 23,90 €

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2 (iPhone 9) to bude mať ťažké. Xiaomi predstavilo silného konkurenta Mi 10 Lite 5G za 349€.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -