Doba káblov je dávno za nami a vlastnenie bezdrôtových slúchadiel dáva čoraz väčší zmysel. Jednoducho ich nabijete, odložíte do vrecka a keď ich potrebujete v práci, alebo napríklad v lietadle, okamžite sú v pohotovosti bez zdĺhavého rozpletania. Dnes vám ukážeme zariadenie Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, ktoré má ANC, kvalitný zvuk a na Slovensku ho kúpite v zľave. Oproti základným AirPods na ňom ušetríte a zároveň dostanete neporovnateľne viac funkcií a technológií.

Samotné slúchadlá sú navrhnuté tak, aby boli čo najviac ergonomické a pohodlné na používanie. O prehrávanie zvuku sa starajú 10 mm meniče, ktoré vedia sprostredkovať perfektne vyvážené basy aj výšky s HiFi kvalitou. Navyše je tu aj spomínané ANC, ktoré dokáže stíšiť okolie až o 43 dB (potláča až 99,3 % okolitých zvukov). Pokiaľ sa budete potrebovať sústrediť na prácu bez rozptyľovania, Xiaomi Redmi Buds 4 Pro vám v tom pomôžu. Majú aj transparentný režim.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú samé o sebe veľmi lacné slúchadlá a žiadne AirPods sa na ich cenu ani len nechytajú. Toto zariadenie sa štandardne predáva za 79,99 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať od 71 €. Iste, oproti pôvodnej cene je úspora malá, no oproti základným AirPods 2. generácie (2019) zaplatíte len niečo málo cez polovicu. Zariadenie od Apple nemá ani štuple, ani ANC a žiaľ ani ktovieakú kvalitu prehrávania skladieb. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú teda určite lepšou voľbou, aj keď s nimi nezískate povestnú dokonalú konektivitu.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: Xiaomi

Po stránke výdrže batérie sa môžete tešiť taktiež na fantastické hodnoty. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro zvládnu so svojim nabíjacím puzdrom až 36 hodín na jedno nabitie, pričom samotné slúchadlá môžu nepretržite fungovať až 9 hodín.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: Xiaomi

V neposlednom rade netreba zabúdať na fakt, že tieto bezdrôtové slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth 5.3, takže ich môžete používať do vzdialenosti 10 metrov od zdrojového zariadenia a taktiež podporujú režim, v rámci ktorého vedia byť pripojené až k dvom zariadeniam súčasne.

Starišie Xiaomi Redmi Buds 3 Pro s ANC sú ešte lacnejšie 

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

A ak by ste hľadali niečo ešte výhodnejšie, alternatívou môže byť starší model Xiaomi Redmi Buds 3 Pro. Ten sa dá ešte stále kúpiť, pričom jeho cena po zľavách výrazne klesla. Po kliknutí na tento odkaz kúpite slúchadlá už za 38 €, vďaka čomu na nich oproti novšej generácii ušetríte skoro polovicu.

Prečítajte si tiež  Garmin Venu 3 získate za výhodnú cenu. Na Slovensku sú populárne pre svoj vzhľad aj výbavu

Aj v tomto prípade sa môžete tešiť na ANC až do 35 dB, 9 mm meniče pre perfektné prehrávanie skladieb, či vynikajúcu výdrž batérie, ktorá dokopy činí až 28 hodín. Ak aj tieto slúchadlá porovnáme s AirPods 2. generácie, tak tu asi ani nie je o čom.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -