Slováci sa v poslednej dobe dočkali viacerých noviniek na televíznych obrazovkách. Do našich končín dorazila napríklad TV stanica Prima COOL SK, a Markíza informovala o príchode novej TV Markíza Klasik. Zďaleka to, ale nie je všetko. Telekom totiž práve oznámil, že nám prinesie hneď dve TV stanice, ktoré budú prináša atraktívny obsah.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, nové TV stanice sa budú zameriavať predovšetkým na šport, no vďaka tomu si zákazníci tohto operátora užijú priame prenosy z UFC, MotoGP a hlavne Formuly 1. Konkrétne pôjde o stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6, ktoré na našom území začnú vysielať už dnes, 7. júna 2024.

Kanál Nova Sport 5 pri tom nebude vysielať len hlavné preteky F1, ale diváci sa dočkajú aj priamych prenosov z kvalifikácií či tréningov. Súťaž MotoGP bude potom vysielaná na stanici Nova Sport 6.

K týmto novým kanálom sa dostanú zákazníci satelitnej služby Magio Sat, ale takisto bude dostupná aj pre internetovú Magio TV. Povinnosťou však bude balík XL. Dobrou správou pre zákazníkov, ale je, že už od 31. augusta 2024 budú môcť Nova Sport 5 a Nova Sport 6 sledovať aj v rámci balíka L cez internetovú Magio TV.

Pokiaľ patríte medzi zákazníkov MAGIO TV (IPTV) – na pevnej sieti, na kanál Nova Sport 5 budete potrebovať aspoň balíček Magio TV XL. Podobne, ako pri internetovej Magio TV, bude tento kanál od 31. augusta 2024 dostupný aj pre zákazníkov MAGIO TV (IPTV) s balíkom L.

Na televíznych obrazovkách si vďaka novým TV staniciam užijeme aj prestížne európske futbalové ligy, ako napríklad Bundesliga, LaLiga či Serie A. Máme sa teda na čo tešiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slováci sa môžu tešiť na nové TV stanice. Pridajú ich títo operátori
Môže ťa zaujímať
- Reklama -