Ak hľadáte nového telekomunikačné operátora pre káblovú alebo satelitnú televíziu, prípadne internet, využiť môžete novú atraktívnu akciu, s ktorou prišla spoločnosť DIGI. Pokiaľ si predplatíte jej služby, na základné balíky získate až 50 % zľavu po dobu prvých troch mesiacov. Až potom začnete platiť plnú sumu.

Táto ponuka nebude trvať večne a podľa oficiálnej tlačovej správy ju môžete využiť do 30.6.2023. Máte na to teda ešte približne dva mesiace. Čo sa týka televízie, operátor vám ponúka skvelý výber programov v rôznych balíčkoch, pričom využiť sa dá aj bonus, v rámci ktorého nezaplatíte za satelit a jeho inštaláciu absolútne nič.

  • Základný TV balíček Štandard ponúka 65+ programov a za prvé tri mesiace vás bude stáť len 5,3 € / mesačne (potom 10,60 € / mesačne).
  • Druhý balíček nesie označenie Premium a má k dispozícii 100+ programov. Jeho zľavnená cena štartuje na úrovni 7,3 € / mesačne (potom 14,6 € / mesačne).
  • Absolútnym vrcholom ponuky je balík Platinum, ktorý ponúka 110 programov a po 50 % zľave na prvé tri mesiace stojí 9,8 € / mesačne (potom 19,6 € / mesačne).
Zdroj: DIGI (snímka obrazovky)

Televízia s internetom vo výhodným balíkoch

Pokiaľ vám nestačí len televízia za výhodnú cenu, ale potrebujete aj internet, kúpiť si môžete balíček 2 Play, v rámci ktorého získate obe služby v jednom. DIGI ponúka rýchlosť pripojenia na úrovni 50 Mb/s a pokrytie na celom Slovensku. Ceny sú uvedené na obrázku nižšie.

Zdroj: DIGI (snímka obrazovky)

Na záver ešte jedna ponzámka, pokiaľ patríte medzi milovníkov športu, spoločnosť vám ponúka len za 1,9 € / mesačne ku vášmu základnému balíku aj aplikáciu DIGI GO, ktorá vám sprístupní zápasy Ligy Majstrov, Premier League, zápasy NFL, bojovníkov z UFC či preteky F1, kedykoľvek a kdekoľvek sa budete nachádzať.

Tak čo, idete do toho?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Na tejto 65" QLED TV od Samsungu ušetríte stovky eur. Má 4K, Dolby Atmos a Xbox Game Pass
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.