Spoločnosť UPC ako jeden z najväčších poskytovateľov televíznych služieb na Slovensku pripravila pre svojich zákazníkov štedrý Vianočný darček.

Na 30 dní, od 6. decembra do 6. januára, získajú prístup až k 45 staniciam, ktoré sú bežne dostupné až ako súčasť vyšších ponúk resp. doplnkových balíčkov. Firma o tom informuje v tlačovej správe.

Všetkých 45 staníc bude voľne dostupných na všetkých platformách, t.j. v ponuke digitálnej káblovej TV, Horizon Go aj Horizon TV.

Ide o nasledovné stanice: Discovery HD, TLC HD, Travel Channel HD, Discovery Science HD, DTX HD, Food Network HD, ID HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Fishing and Hunting, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Stars HD, FightBox HD, EroXXX HD, Fast and FunBox HD, DocuBox HD, FilmBox Family, CS Film, CS Horror HD, CS History HD, CS Mystery HD, MTV 00s, MTV 80s, MTV 90s, Club MTV, MTV Europe, MTV Live HD, ako aj maďarské stanice Slager TV HU, Cool TV, FILM+ HU, Muzsika TV, RTL HU, RTL Gold, RTL Harom, RTL Ketto, Sorozat+ a Story4.

Programy sa všetkým užívateľom digitálnej káblovky, mobilnej TV Horizon Go, ako aj internetovej televízie Horizon TV, zobrazia v utorok 6. decembra bez ohľadu na predplatený balíček, a to automaticky a bez nutnosti reštartu prijímacieho zariadenia.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský TV operátor prichádza s neodolateľnou ponukou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -