Známy slovenský operátor 4ka pridáva pre svojich zákazníkov do mobilného paušálu SLOBODA dve vylepšenia, vďaka ktorým by mali ušetriť peniaze aj mobilné dáta. Novinky sú dostupné od dnešného dňa 30. marca 2023.

„Vo 4ke je pre nás zákaznícka skúsenosť mimoriadne dôležitá a preto plníme želania našich zákazníkov a prinášame inovácie. Teraz sme uviedli dve malé ale užitočné vylepšenia, ktoré si naši zákazníci pýtali a ktoré im dokážu ušetriť dáta aj peniaze za volania a SMS,“ hovorí  Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka.

Zákazníci si môžu lacno dokúpiť dáta navyše 

Začnime novou službou DÁTA NAVYŠE s automatickou obnovou, ktorá je dostupná ku všetkým paušálom SLOBODA. Zákazníkovi umožňuje kedykoľvek v priebehu platnosti paušálu doplniť dáta za poplatok len 5 €, pričom ich výška sa priamo odvíja od programu, ktorý zákazník používa (SLOBODA 100, SLOBODA 300 či SLOBODA NEKONEČNO). Dodatočné dáta majú platnosť 30 dní.

Ak vás zaujíma, koľko presne dát môžete za 5 € získať ku jednotlivým paušálom, tu je prehľad:

  • SLOBODA 100 – 10 GB*
  • SLOBODA 300 – 15 GB*
  • SLOBODA NEKONEČNO – Nekonečno*

*Pri všetkých ponukách má zákazník k dispozícii 4,63 GB v EÚ

V 4ke si môžete aktivovať aj viac paušálov súčasne 

Operátor sa tiež zameral na ľudí, ktorí veľa volajú, posielajú SMS správy a datujú. Pokiaľ často prečerpávajú paušál a preplácajú príliš veľa peňazí za minúty, SMS alebo MB, po novom si budú môcť ku svojmu paušálu aktivovať ešte jeden paušál, ktorý im poskytne viac za rozumnejšie ceny.

Takáto možnosť sa hodí najmä vtedy, ak spotreba zákazníka je vyššia v danom mesiaci, a oplatí sa využívať viac min/SMS alebo dát a v konečnom dôsledku máte vo 4ke za menej ešte viac,“ dodáva Andrea Čagalová.

Čo hovoríte na tieto zmeny vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy Watch UItra sú na ceste. Bude to priamy konkurent Apple Watch Ultra
Môže ťa zaujímať
- Reklama -