Ako už býva zvykom, s blížiacim sa novým rokom ohlasujú operátori aj banky nové cenníky, na ktorých sa takmer vždy prejaví zdražovanie. Výnimku netvorí ani obľúbený Skylink, ktorý pre svoju štandardnú službu, vrátane internetovej služby Skylink Live TV ohlásil zmeny v ponuke programových balíkov a cenníkoch. Informoval o tom portál SatelitnaTV.

Všetky novinky, o ktorých vás budeme informovať nižšie nadobudnú platnosť od 1. februára 2024. Zákazníci sa musia pripraviť na to, že z ponuky zmiznú balíky Flexi10, Film Europe a Man-X a predplatitelia balíkov Mini, Canal+ a CS si niečo priplatia. Nepríjemné je tiež to, že Skylink ruší dlhodobé zľavy, ktoré poskytoval na balíky Kombi+ a HBO Standard.

Naopak sa však zákazníci môžu tešiť na úplne nový balík Kombi+ Apple TV+ za 21,90 € / mesačne, ktorý bude ponúkať obsah z balíka Kombi+ a streamovaciu službu Apple TV+.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Druhou voľbu bude potom balík Premium za 24,90 € / mesačne, ktorý bude ponúkať obsah z Kombi+, programy HBO Standard (HBO, HBO2 a HBO 3) a opäť aj streamovaciu službu Apple TV+.

Zákazníci si budú môcť v neposlednom rade priplatiť aj za doplnkový balíček Canal+ Komplet, ktorý bude stáť 11,99 € / mesačne a poskytne videotéku CANAL+ a programy z balíka Digital, vrátane Apple TV+. Taktiež budú jeho súčasťou všetky kanály CANAL+ Sport, CANAL+ Action, FilmBox, FilmBox Stars, FilmBox Premium, FilmBox Extra a FilmBox Family, plus programy z balíčka Digital.

Skylink bude zdražovať aj balík Canal+, za ktorý už používatelia nebudú platiť 7,49 € / mesačne, ale až 9,99 € / mesačne. Pribudne tu, ale kanál CANAL+ Sport 2. Zdražieť však má aj balík Mini z pôvodných 6,99 € / mesačne na 8,4 € / mesačne. Zaplatiť ho bude možné len na mesačnej báze prostredníctvom SIPO, Inkaso alebo platbou kartou.

Veľmi nepríjemne zdraženie bude citeľné aj pri balíkoch CS Film a CS Horror, ktoré už nebudú stáž 7,4 € / mesačne, ale až 10,05 € / mesačne.

Skylink tv zdražovanie
Zdroj: Skylink

V neposlednom rade treba zdôrazniť, že nové služby už nepočítajú s balíkom Man-X, pričom táto TV stanica bude presunutá do balíka Exxtra. Rovnako vám Skylink neumožní predplatiť si balík Flexi 10, do ktorého bolo možné pridať až 10 programov podľa vášho uváženia.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Aj táto slovenská banka zdražuje. Nové poplatky vás nepotešia

Cena za Skylink Live TV poteší 

Dobrou správou je v tomto prípade aspoň to, že ceny služby Skylink Live TV, ktorá naposledy zdražovala v apríli 2023 zostanú po 1. februári 2024 nezmenené s výnimkou balíka Canal+, ktorý ani tu nebude stáť 7,49 € / mesačne, ale až 9,99 € / mesačne.

Zákazníci si tiež budú môcť predplatiť nový balík Kombi+ Apple TV+, za ktorý zaplatia 17,99 € / mesačne, alebo za balík Canal+ Komplet, zahŕňajúci videotéku CANAL+ doplnenú o obsah Apple TV+, všetky programy CANAL+ Sport, CANAL+ Action, FilmBox, FilmBox Stars, FilmBox Premium, FilmBox Extra a FilmBox Family a programy balíčka Digital. Jeho cena je stanovená na 11,99 € / mesačne.

Skylink tv zdražovanie
Zdroj: Skylink

Skylink na svojom webe pripomína na záver nasledovné:

V prípade, že súčasná úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 2. 2024 alebo je cena v zmluve pre daný balíček dohodnutá na 12 alebo 24 mesiacov, začnú pre zákazníka nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia. Budúci dátum splatnosti služieb je možné overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Zákazníci internetovej a satelitnej televízie Skylink Live TV budú o zmene cenníka informovaní minimálne mesiac pred nadobudnutím účinnosti tejto zmeny. Ak sa zmena cenníka konkrétneho zákazníka dotýka a zákazník s touto zmenou nesúhlasí, má právo do jedného mesiaca po doručení oznámenia o zmene ceny svoj záväzok vypovedať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -