Vianoce s akciou 1+1 zariadenie

Tieto Vianoce vám ponúkame 1+1 zariadenie. Špičkové telefóny značiek Huawei, OPPO Reno, Samsung či Xiaomi môžete mať s druhým telefónom alebo smart náramkom, ktoré k nim dostanete iba za 1 €.

Vybrať si môžete z našej hlavnej ponuky Samsung Galaxy A53 5G + Samsung Galaxy A1, pre náročnejších máme luxusnejšiu dvojicu Samsung Galaxy Z Flip4 5G + Samsung Galaxy A23 5G.

- Reklama -

Z telefónov nižšej triedy môžete na Vianoce potešiť blízkych mimoriadne spoľahlivým OPPO Reno7 Lite 5G + OPPO A17 s jedinečným fotoaparátom, ktorý vaše Vianoce zaznamená v nehynúco živých farbách.

Ak nepotrebujete do vianočných škatúľ baliť dvojice telefónov a stačí vám jeden, tak si môžete vybrať z takých, ku ktorým vám pribalíme aj smart náramok. Xiaomi 12 Lite 5G s náramkom Xiaomi Band 7 alebo Huawei Nova Y70 4G s náramkom Huawei Band 7.

Príjemná nádielka darčekov, ktorému sa poteší váš partner alebo partnerka, či hocikto z vašej rodiny. 1+1 telefón sa predsa vždy zíde.

Štedré súťaže k štedrému dňu

Tí, ktorí nemajú paušál a idú si radšej starú dobrú klasiku na kredit, majú šancu získať až 25 GB dát na 2 mesiace s kartou Prima Voľba. Stačí, si preniesť číslo a dobiť kredit v hodnote aspoň 7 eur.

Pre uplatnenie nároku na 25 GB je potrebné poslať bezplatnú SMS s textom „25“ na číslo 425. Štedrý deň tak môžete osláviť s množstvom dát na surfovanie, alebo pozeranie rozprávok.

Ku karte Prima alebo FunFón máme navyše aj tento rok Vianočnú lotériu, do ktorej sa môžete zapojiť SMS s textom „HRAM“ a hráte o 5x TV, tablet, mobilný telefón, či bonusový kredit v hodnote 25 €.

Ak by vám na Vianoce bola jedna súťaž málo, máme pre vás aj druhú. Rovnako, ako aj minulý rok, vám Orange v rámci Vianočnej lotérie prináša súťaž o zariadenie Samsung, alebo 25 % zľavu z poplatku za internet, paušál, či balík Love.

Zapojte sa a vyhrajte. Na Vianoce z Orange predsa neodídete bez darčekov!

Vianočná lotéria tento rok prichádza s novinkou

Keď už hovoríme o Vianočnej lotérií, môžeme si ju bližšie priblížiť. Oproti minulému roku ponúka veľkú novinku, ktorou sú zľavy z paušálov na 12 mesiacov na vyžrebované číslo vo forme dobropisu, v prípade balíka Love získa výherca zľavu z hlasového paušálu.

Súťažiť môže každý, kto si medzi 21.10. a 15.12. prejde novou aktiváciou, výmenou hlasového paušálu, či fixnej služby ako je TV, alebo pevný internet a podpíše Love dohodu. Čím viac takýchto akcií zákazník u nás vykoná, tým je jeho šanca na výhru vyššia, pretože sa zapojí viackrát.

Do Vianočnej lotérie sa však musíte zapojiť cez SMS s textom „HRAM“, aby sme vedeli, že máte chuť si trochu zasúťažiť. Možnosť prihlásiť sa súťažnou SMS máte od 22.10. do 16.12.

Losovanie prebehne 5× za týždeň.

A teraz to, čo sa číta najlepšie. Medzi cenami nájdete smart TV SAMSUNG UE43BU8072UXXHTablet SAMSUNG GALAXY TAB S7 FE 5G BLACK, Telefón Samsung Galaxy S21 FE, smart hodinky Samsung Galaxy Watch 5 44 mm BT Black.

Ďalej to sú spomínané zľavy z paušálu na 12 mesiacov. 25 % zľava na hlasový paušál25 % zľava z fixného paušálu25 % zľava z Love na 12 mesiacov (zľava bude uplatňovaná na hlasový paušál, ktorý je v Love).

Prenos čísla odmeňujeme aj finančným bonusom na príslušenstvo

Okrem súťaží a Vianočnej lotérie môžete získať zaujímavé bonusy. Napríklad, ak si prenesiete číslo ku nám, môžete získať 10 eurový voucher na nákup príslušenstva k vášmu zariadeniu. Nová nabíjačka, či slúchadlá k telefónu sú celkom univerzálnym darčekom, že?

Vianoce so zľavami a akciou na dáta v balíku Love

Je to tak. Vianoce sú o láske a rodine. Preto máme pre vás pripravených množstvo výhod v balíku Love, ako je napríklad špeciálna akcia na dáta. Spojte si pevný paušál, internet a televíziu do jedného balíka a peniaze, ktoré takto ušetríte, môžete využiť na darčeky pre celú rodinu.

Šťastné a veselé, čo poviete?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -