Pokiaľ ste zákazníkom najväčšej slovenskej banky, pripravte sa na to, že cez víkend môže dôjsť k niekoľkým krátkym výpadkom jej služieb. Súvisieť to bude s plánovanou odstávkou, v rámci ktorej sa ich Slovenská sporiteľňa pokúsi zlepšiť vrátane populárneho Georgea. Cieľom finančnej inštitúcie je, aby sa vám s nimi pracovalo pohodlnejšie.

Samotná odstávka prebehne v noci zo soboty na nedeľu 28. augusta 2022 medzi 1:00 až 4:00 hodinou ráno tak, aby obmedzila čo najmenšie množstvo zákazníkov. Ak však pôjdete v týchto časoch vybrať peniaze, myslite na to, že nemusíte byť úspešní.

Slovenská sporiteľňa totiž vo svojej oficiálnej tlačovej správe uvádza, že jej nebudú fungovať bankomaty ani vkladové automaty. To isté sa týka aj služieb: George, mobilná aplikácia George, Business24, Business24 mobilná aplikácia, Sporopay, MultiCash, Internetbanking, Telephonebanking, Databanking, SMS služieb, Klientske centrum – aktívne operácie a API rozhranie pre tretie strany.

Karty fungovať budú 

Aby toho nebolo málo, zákazníci nemajú v uvedenom čase počítať ani so službou mToken – podpisovanie či PartnerPortal. Naopak, všetky debetné a kreditné karty by mali byť počas odstávky plne funkčné.

Rovnako tak budete môcť využívať aj klientské centrum, na ktorom sa dozviete aktuálny zostatok na účte a ďalšie všeobecné informácie. Viac informácií sa dozviete na oficiálnej internetovej stránke finančnej inštitúcie.

Banka sa za všetky spôsobené komplikácie a nepríjemnosti ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Jedna z najväčších slovenských bánk má obrovský výpadok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -