Pokiaľ ste zákazníkom najväčšej slovenskej banky, pripravte sa na to, že cez víkend môže dôjsť k niekoľkým krátkym výpadkom jej služieb. Súvisieť to bude s plánovanou odstávkou, v rámci ktorej sa ich Slovenská sporiteľňa pokúsi zlepšiť vrátane populárneho Georgea. Cieľom finančnej inštitúcie je, aby sa vám s nimi pracovalo pohodlnejšie.

Samotná odstávka prebehne v noci zo soboty na nedeľu 28. augusta 2022 medzi 1:00 až 4:00 hodinou ráno tak, aby obmedzila čo najmenšie množstvo zákazníkov. Ak však pôjdete v týchto časoch vybrať peniaze, myslite na to, že nemusíte byť úspešní.

- Reklama -

Slovenská sporiteľňa totiž vo svojej oficiálnej tlačovej správe uvádza, že jej nebudú fungovať bankomaty ani vkladové automaty. To isté sa týka aj služieb: George, mobilná aplikácia George, Business24, Business24 mobilná aplikácia, Sporopay, MultiCash, Internetbanking, Telephonebanking, Databanking, SMS služieb, Klientske centrum – aktívne operácie a API rozhranie pre tretie strany.

Karty fungovať budú 

Aby toho nebolo málo, zákazníci nemajú v uvedenom čase počítať ani so službou mToken – podpisovanie či PartnerPortal. Naopak, všetky debetné a kreditné karty by mali byť počas odstávky plne funkčné.

Rovnako tak budete môcť využívať aj klientské centrum, na ktorom sa dozviete aktuálny zostatok na účte a ďalšie všeobecné informácie. Viac informácií sa dozviete na oficiálnej internetovej stránke finančnej inštitúcie.

Banka sa za všetky spôsobené komplikácie a nepríjemnosti ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -