Pokiaľ patríte medzi zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom, máme pre vás fantastickú správu. Jeden z najväčších slovenských telekomunikačných operátorov pridal do svojej ponuky akciový Mixi balíček, ktorý môžu využívať zákazníci s predplatenými kartami.

Novinka vám umožní kúpiť si nekonečné mobilné dáta na celý týždeň s rýchlosťou až 3 Mbps, vďaka čomu budete môcť surfovať po webe bez väčších obmedzení. Samotný Mixi balíček stojí na 7 dní len 4 eurá. Ide teda o ponuku, ktorá sa ľuďom s obmedzenými mobilnými dátami určite oplatí.

Telekom uvádza, že tento balíček bude dostupný až do 24. decembra a zákazníci si ho budú môcť aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie dokonca aj opakovane. Týkať sa to bude tých, ktorí využívajú karty Easy a Predplatenka.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Ako ku tejto téme dodáva portál DSL, operátor ešte v novembri predstavil špeciálne balíčky s veľkým objemom dát za fantastické ceny. Po zaplatení sumy 3 € ste si napríklad mohli užívať až 30 GB internetu po dobu 7 dní.

Rovnako sa objavil aj balíček, v rámci ktorého ste vedeli získať 100 minút volaní a 100 SMS len za 4 € na 7 dní. Objednať ste si ho, ale mohli len do poslednej nedele (10. decembra).

Telekom vám dá na Predplatenku až 1 000 GB mobilných dát

Telekom rozdá ďalšie letné dátové balíčky. Môžete sa tešiť do konca augusta. - svetapple.sk
Telekom rozdá ďalšie letné dátové balíčky. Môžete sa tešiť do konca augusta. – svetapple.sk

Aby toho nebolo málo, Telekom prináša vo svojej tohtoročnej vianočnej akcii ešte jednu veľmi atraktívnu dátovú ponuku. Zákazníci môžu v rámci nej získať až 1 000 GB internetu zadarmo, ktoré pre nich budú platné počas celého roka 2024.

Čo sa potom týka podmienok, tie sú pomerne výhodné. Balík sa dá aktivovať po tom, ako si dobijete kartu aspoň na 10 €. Následne musíte v priebehu každých 30 dní aspoň raz pridať kredit v hodnote 10 €.

Dátový balík 1000 GB si môžete aktivovať najneskôr do 31. 12. 2023. Kým je balík aktívny, každým dobitím kreditu v sume aspoň 10 € si predĺžite platnosť neminutých dát o ďalších 30 dní od dátumu posledného dobitia. Takto si môžete užívať svoje dáta celý rok, a to až do 31. 12. 2024, kedy bude balík automaticky deaktivovaný.“ – uvádza operátor na svojej oficiálnej internetovej stránke.

Prečítajte si tiež  Hackerský útok na Slovak Telekom: Operátor postupne obnovuje svoje služby

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -