V súčasnosti celý svet vrátane Slovenska obklopuje finančná kríza spojená s vysokou infláciou a drahými energiami. Ako uvádza slovenský telekomunikačný operátor 4ka, až 88 % mladých ľudí pociťuje v tejto súvislosti zhoršenie svojej finančnej situácie. Prakticky nikto sa však nechce obmedzovať pri používaní svojho mobilného telefónu.

Operátor sa preto rozhodol, že v neľahkých časoch mladým ľuďom pomôže, na základe čoho vznikol nový paušál SLOBODA pre MLADÝCH. Okrem poriadnej nálože volaní a SMS správ sa zákazníci môžu tešiť aj na veľkú porciu mobilných dát. Má to však jednu podmienku. Vo všetkých prípadoch musí ísť o študentov.

Lacnejší študentský paušál SLOBODA pre MLADÝCH stojí iba 4 € na 30 dní a zákazník v ňom dostane 50 minút volaní / SMS správ a zároveň môže surfovať po webe vďaka 4 GB dátovému balíčku.

K dispozícii je však aj rozšírená verzia paušálu SLOBODA pre MLADÝCH + DÁTA NAVYŠE, ktorá je síce drahšia a stojí až 10 € na 30 dní, avšak oplatí sa oveľa viac.

Aj v rámci nej získate 50 minút volaní / SMS správ v celej EÚ, však využívať môžete až 20 GB mobilných dát na území SR (a 9,56 GB z toho v EÚ), čo je mimoriadne výhodné. 4ka zdôrazňuje, že paušál si môžete aktivovať aj viackrát počas jeho platnosti, vďaka čom sa vyhnete vysokým poplatkom pri prečerpaní.

4ka
Zdroj: 4ka

 

Ako sme už naznačili vyššie, nové paušály od 4ky nie sú určené pre všetkých používateľov, ale len pre študentov. Tí si ich môžu aktivovať priamo v mobilnej aplikácií Moja 4ka, ako aj cez zákaznícky portál Moja zóna na webe operátora.

Je však potrebné doložiť platný študentský preukaz (napríklad ISIC) alebo Potvrdenie o návšteve školy, aby si operátor mohol overiť, že ste skutočne študentom.

Dajte nám vedieť do komentára, ako hodnotíte túto ponuku vy. Oplatí sa?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 môžete získať až o 181 € lacnejšie. Vieme kde získate takúto zľavu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -