Pokiaľ radi skúšate nové veci a sledujete televíziu, máme pre vás potešujúcu správu. Známy košický operátor Antik Telecom prichádza vo februári 2023 s akciou, ktorá vás určite zaujme. K dispozícii vám dá úplne zadarmo štyri programy, za ktoré by ste za normálnych okolností museli platiť. O tejto novinke informoval portál Satelitnatv.

Hľadáte kvalitný kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Aby sme to priblížili, konkrétne ide o „ochutnávku“ televíznych staníc: TV Rik, AXN, AXN White a AXN Black, ktoré sú bežne súčasťou vyššieho programového balíka Antik TV mini.

Samotné vysielanie je v prípade detskej televízie TV Rik dostupné v HD kvalite a pri zvyšných staniciach sa budete musieť spoľahnúť na klasickú SD kvalitu.

Ako už býva pri Antiku zvykom, táto akcia je časovo obmedzená a môžete ju využívať do 30. februára 2023. Potom uvedené televízne stanice nebudú k dispozícii zadarmo, pokiaľ nie sú súčasťou vášho mesačného predplatného.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 kúpite za rekordne nízku cenu. Potešia vás brutálnym zvukom, funkciami aj výdržou batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -