Pokiaľ máte radi filmy, seriály alebo aj hry na herných konzolách, v každom prípade potrebujete veľký a kvalitný televízor, ktorý má minimálne 55″ (a viac) palcov. V dnešnej dobe už za takéto zariadenia ani nemusíte zaplatiť extrémne veľa peňazí. Spoločnosť Samsung napríklad ponúka obrovský 75″ 4K (191 cm) TV s kvalitným zobrazením, ktorý môžete získať v zľave o stovky eur lacnejšie.

Zariadenie sa vyznačuje v prvom rade perfektným a ostrým obrazom, o ktoré sa stará 4K rozlíšenie 3840 × 2160 px. Televízor s podporou technológie Smart LED ponúka aj HDR10+, rôzne inteligentné funkcie, v rámci ktorých si na ňom môžete spustiť steramovacie služby Netflix, VOYO, HBO Max a veľa ďalších benefitov. Vďaka podpore technológie AirPlay 2 dokonca poteší aj majiteľov zariadení s operačnými systémami iOS, iPadOS či macOS.

Čo sa týka ceny, tá sa začiatkom roka po uvedení na trh pohybovala na hranici 1 059 €, čo je vzhľadom k takejto obrovskej uhlopriečke úplne akceptovateľné. Dobrou správou ale je, že televízor dnes kúpite v zľave výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva od 799 €, vďaka čomu môžete ušetriť viac, ako 200 €. A to nie je málo peňazí. Najmä ak vezmeme do úvahy, že budete mať televízor, ktorý Samsung predstavil v roku 2023. Nejde teda o žiaden starý model.

Samsung 75" TV
Zdroj: Samsung

Zariadenie sa tiež vyznačuje podporou pre prehrávanie 360° videa, obsahuje operačný systém Tizen a taktiež ponúka relatívne výkonné 20W audio, ktoré však pre optimálny zážitok odporúčame doplniť aspoň jedným soundbarom. Samozrejmosťou je aj podpora Dolby Digital Plus.

Ak vás teda láka takto veľký televízor a hlavne si ho máte kam dať, jeho nákup môže byť fantastickou voľbou. Rovnako však dávame do pozornosti, že v zľave je aj menší, 65″ 4K televízor, ktorý je aj výrazne lacnejší. Namiesto pôvodných 630 € zaň po kliknutí na tento odkaz zaplatíte iba 495 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Soundbar 5.0 kúpite v zľave. Má špičkový zvuk, ktorý zmení zážitok zo sledovania TV
Môže ťa zaujímať
- Reklama -