Apple je najväčší výrobca bezdrôtových slúchadiel na svete, pričom ak sa pozrieme na kvality AirPods, vlastne sa tomu ani nečudujeme. Ich problémom je, ale vysoká cena. Firma však našťastie pred pár rokmi kúpila Beats. Vďaka tomu môžete kúpiť vynikajúce slúchadlá, ako napríklad Beats Studio Buds + po zľave za veľmi výhodnú cenu. Poteší vás najmä fakt, že zariadenie má v mnohom rovnaký hardvér, ako AirPods.

Beats Studio Buds + dokážu funkciami konkurovať aj špičkovým AirPods Pro 2, no cenovo sa im pomerne výrazne darí podliezať stredné AirPods 3. Zariadenie má moderný dizajn so silikónovými štupľami a v jeho útrobách sú ukryté výkonné dvojvrstvové meniče. Tie sa počas prehrávania skladieb prehýbajú vďaka čomu dokážu sprostredkovať lepšie basy a menej skreslený zvuk. Zariadeniu navyše nechýba ani ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Oproti predošlému modelu je až 1,6-násobne účinnejšie. Beats Studio Buds + majú tiež populárny transparentný režim. No a cena? Tá vás príjemne poteší.

Výrobca začal minulý rok oficiálne ponúkať Beats Studio Buds + za 199 € s DPH, čo je pomerne férová čiastka. Po kliknutí na tento odkaz ich však kúpite v zľave za 139,9 € s DPH, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto výhodná ponuka platiť. Môže byť obmedzená časovo / skladovo. Ak teda chcete špičkové slúchadlá, za ktorými stoji v konečnom dôsledku Apple, radšej dlho neváhajte.

Beats Studio Buds + sú kompatibilné s iOS a dokonca vám zobrazia aj vyskakovacie pop-up okno, keď ich priblížite k iPhonu. Skúsení spotrebitelia to poznajú práve z AirPods. Samozrejmosťou je však aj perfektná kompatibilita s operačným systémom Android vrátane funkcie Findy My. Vďaka tomu tieto slúchadlá len tak nestratíte.

Vôbec nemusíte byť fanúšikom platformy Apple, aby ste si Beats Studio Buds + užili naozaj naplno. Čo sa týka výdrže batérie, slúchadlá vám vydržia hrať 9 hodín na jedno nabitie a puzdro poskytne energiu na ďalších 27 hodín, takže dokopy budete mať k dispozícii cca 36 hodín. A ak by sa vám náhodou Beats Studio Buds + vybili, vďaka funkcií Fast Fuel ich viete dobiť na hodinu počúvania hudby už za 5 minút!

Samozrejmosťou je aj podpora asistenta Siri, či odolnosť voči vode a potu v rámci normy IPX4. Na nabíjanie slúži USB-C port, ktorý už aj na Apple zariadeniach začína byť štandardom. Ak sa vám teda Beats Studio Buds + zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave za 139,9 € s DPH. Asi len ťažko budete hľadať výhodnejšiu alternatívu v pomere cena / výkon / protihodnota, za ktorou by stála práve spoločnosť Apple.

Prečítajte si tiež  Mac mini je najlacnejší počítač od Apple. Má extrémny výkon a teraz ho kúpite po zľave za výbornú cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -