Fanúšikovia kvalitného zvuku a hudby, máme pre vás fantastickú správu. Špičkové slúchadlá Sony WH-1000XM5, ktoré sú preslávené pre svoje mimoriadne kvalitné prehrávanie si môžete najnovšie zaobstarať v pomerne brutálnom cenovom zvýhodnení.

Zariadenie, ktoré je vybavené 30 mm meničmi samozrejme podporuje aj prehrávanie vysoko-kvalitného Hi-Res audia. Sony WH-1000XM5 sa tiež pýšia jedným z najlepších ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) na trhu, pričom tejto technológii pomáha okrem čipu QN1 aj umelá inteligencia. Zariadenie tiež disponuje podporou Bluetooth 5.2 a jeho súčasťou je aj NFC, ktoré môžete s niektorými inými produktami využiť na rýchlejšie párovanie.

Štandardná cena za Sony WH-1000XM5 sa pohybuje na úrovni 399 €, na základe čoho môžeme usúdiť, že za kvalitu sa platí. Dobrou správou však je, že slúchadlá kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 279 €, čím zároveň môžeme potvrdiť, že historicky spadli na svoje cenové dno. Doteraz sa takto lacno neponúkali.

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee / Nikias Molina (úprava redakcie)

Zariadenie tiež disponuje štvoricou mikrofónov pre pohodlnejšie telefonovanie, čomu pomáha aj funkcia HD Voice či Echo Cancellation. Výdrž batérie Sony WH-1000XM5 dosahuje až 40 hodín na jedno nabitie, ak si odpustíte ANC. Ak túto funkciu zapnete, klesne na stále prívetivých 30 hodín.

Na konektivitu slúži USB-C konektor a tiež platí, že Sony WH-1000XM5 podporujú aj rýchle nabíjanie. Už za 3 minúty budú mať dostatok energie na to, aby vám dokázali hrať najbližšie 3 hodiny. Pokiaľ vás teda tieto slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 279 €. A to sa z nášho pohľadu skutočne oplatí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydal iOS 17.3 pre všetkých používateľov. Poznáme všetky novinky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -