V prípade, že máte radi hudbu, prípadne často organizujete oslavy, alebo iné akcie, kvalitný reproduktor s vysokým výkonom by vám zaručene nemal chýbať. JBL jeden takýto model v ponuke má a teraz sa dá kúpiť v zľave za veľmi výhodnú cenu. Na reproduktore JBL PartyBox 310 slušne ušetríte. Je extrémne odolný a vydrží vám roky.

Tento reproduktor je špecifický tým, že okrem perfektného ozvučenia interiérov nemá problém roztancovať ľudí ani na dvore v exteriéri. Jeho celkový výkon dosahuje až 240 W vo frekvenčnom rozsahu od 45 Hz do 20000 Hz a tešiť sa tiež môžete na vynikajúcu konektivitu prostredníctvom aplikácie pre zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android.

Čo sa týka ceny, v tomto prípade si kúpite obrovský a veľmi výkonný reproduktor, ktorý vie robiť aj svetelnú šou a dokonca disponuje vlastným akumulátorom. Aj to je dôvod, prečo sa JBL PartyBox 310 štandardne predáva za 579 €. Vy ho však po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 434,99 €, vďaka čomu ušetríte cca 25 %. Nezabúdajte však, že toto zvýhodnenie môže byť časovo, alebo skladovými zásobami limitované.

Keď sme spomenuli, že JBL Partybox 310 má vlastný akumulátor, jeho celková kapacita je až 10 000 mAh. V praxi to znamená, že bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti zvládne hrať cca 18 hodín na jedno nabitie. A to je veľmi slušná hodnota.

Okrem toho reproduktor podporuje aj Bluetooth 5.1 pripojenie, ale zapojiť sa doň dá aj 3.5 mm jack, alebo disk cez USB. Ako sme už naznačili vyššie, okrem prehrávania kvalitného zvuku vám vďaka vydareným svetelným efektom vytvorí aj príjemnú párty plnú farieb.

A aby toho nebolo málo, reproduktor je odolný voči vode v rámci normy IPX4. Na potápanie v bazéne to síce nie je, no ak sa vám naň náhodou niečo vyleje, prípadne vám zmokne vonku na daždi, budete mať istotu, že sa mu vôbec nič nestane. Výhodou je potom aj prítomnosť rúčky a koliesok, ktoré vám pomôžu eliminovať vyššiu váhu. Ak vás teda JBL PartyBox 310 zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 434,99 €. Môže to byť aj zaujímavý tip na vianočný darček. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nothing Ear 2 kúpite za perfektnú cenu: Je to skvelá alternatíva namiesto drahých AirPods Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -