Pokiaľ pokukujete po novom monitore, dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré vás určite zaujme. Veľa ľudí na tomto hardvéri šetrí a pri tom zabúda, aký je pri používaní klasického desktopového počítača alebo aj notebooku dôležitý. Zakrivený LCD monitor Dell s uhlopriečkou 34″ disponuje kvalitným zobrazením a ďalšími funkciami, vďaka ktorým sa za zvýhodnenú cenu oplatí kúpiť. Vydrží vám roky a túto investíciu určite nebudete ľutovať.

V reči čísel ma 34″ monitor uhlopriečku až na úrovni 86,36 cm, vďaka čomu je pre väčšinu spotrebiteľov skutočne obrovský. Jeho rozlíšenie dosahuje 3440 × 1440 pixelov (2K) a zakrivená obrazovka zabezpečí väčší komfort pri každodennom používaní. Za zmienku tiež stojí prítomnosť zobrazovacej technológie QD-OLED či antireflexnej úpravy, ktorá bráni nepríjemným odrazom svetla. Hráči tiež ocenia odozvu na úrovni 0,1 ms či obnovovaciu frekvenciu až na úrovni 165 Hz.

Tento špičkový monitor však nie je lacný a niektorí predajcovia ho ponúkajú aj za 1 100 €. Dobrou správou, ale je, že vy ho môžete po kliknutí na tento odkaz získať výhodnejšie, pretože štartuje už na čiastke 972 €. Iste, nie je to najmenej, no ako sme napísali vyššie, tento hardvér vám bude slúžiť dlhé roky a bez problémov si budete rozumieť aj s iným, ako s vašim aktuálnym počítačom. Väčšia investícia teda dáva v tomto prípade určite zmysel.

Dell Alienware AW3423DWF
Zdroj: YouTube / Monitors Unboxed (úprava redakcie)

Pomer strán tohto špičkového LCD monitora je 21:9 a maximálny jas dosahuje hodnotu 1000 cd/m2. Určite tiež oceníte perfektný kontrastný pomer na úrovni 1 000 000:1 či podporu HDR obrazu s vysokým dynamickým rozsahom. V neposlednom rade tiež nemôžeme zabudnúť na technológiu FreeSync, ktorá slúži na synchronizáciu obnovovacej frekvencie monitora.

Pri tomto zariadení budete môcť nastaviť výšku a k dispozícii je tiež užitočný USB Hub, v ktorom sa nachádza až päť USB konektorov. Monitor však disponuje aj klasickým slúchadlovým výstupom a podporou pripojení DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0. Ak teda hľadáte solídny hardvér do svojej kancelárie, 34″ Dell so zakriveným displejom a špičkovým zobrazením kúpite po kliknutí na tento odkaz za perfektnú cenu. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci si môžu kúpiť Windows 10 a Windows 11 v extrémnych zľavách. Stovky eur ušetríte aj na MS Office 2021
Môže ťa zaujímať
- Reklama -