Máte radi detektívne sci-fi filmy? V tom prípade sa môžete tešiť na novú zaujímavú snímku zo susedného Česka. Nesie názov Bod Obnovy, postaral sa oň režisér Robert Hloz a do kín má prísť v septembri 2023. Jeho vizuál je na svetovej úrovní a trochu pripomína hru CyberPunk 2077.

Dej filmu sa však na rozdiel od Cyberpunku nebude odohrávať v roku 2077, ale 2041, pričom má mapovať budúcnosť, v ktorej bude mať každý človek ústavné právo na to, aby prežil jeden celý život. Ak sa náhodou stane, že zomrie, bude sa dať pomocou moderných technológií oživiť a pokračovať ďalej.

Jedinou podmienkou je pravidelné vytváranie digitálnej zálohy osobnosti, ktorá nesie názov bod obnovy (rovnako ako film). Zaslúži si všaľkľudstvo právo na druhú šancu? Presne okolo tejto základnej otázky sa má točiť celý príbeh dynamickej snímky, ktorý bude kombináciou detektívky a zároveň sci-fi.

Pokiaľ sa pozriete na samotný trailer, okamžite si uvedomíte, že ide film, ktorého vizuál dosahuje svetovú úroveň. A nejde len o futuristické zobrazenie budúcnosti, ale aj kameru, strih či všetky možné detaily, ktoré sa v záberoch vyskytujú.

Vo filme Bod Zlomu sa ukážu známe hercké tváre, ako Andrea Mohylová, Matěj Hádek, Václav Neužil mladší či Jan Vlasák. Rovnako tak môžeme napísať, že aj keď ide o českú produkciu, na filme spolupracovali aj Slováci a Poliaci.

Pozrite si trailer a napíšte nám do komentára, ako na vás film pôsobí. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zverejnilo video z iPhonu. Vyzerá ako z akčnej kamery.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -