V službe Apple TV+ už dlhšiu dobu chýbala premiéra poriadneho filmu, ktorý by zaujal celý svet. Dobrou správou pre to je, že technologický gigant sem už onedlho zaradí veľkofilm „Killers of the Flower Moon„, ktorý režíroval legendárny režisér Martin Scorsese. Nechýbajú ani veľké herecké mená.

Epická západná kriminálna sága sa po prvýkrát predstavila ešte v máji, kedy bol ku nej zverejnený oficiálny trailer. V júni sme sa dočkali ďalšieho traileru a dnes už poznáme aj oficiálny dátum premiéry. Ten bol pôvodne naplánovaný na obmedzené množstvo kín v USA už 6. októbra 2023. Nezúfajte však. Plány sa totiž zmenili a film bude k dispozícii v kinách od 20. októbra a dokonca ho od tohto dátumu uvidíte aj v službe Apple TV+, pokiaľ si ju predplácate, prípadne ju používate v rámci iného balíka predplatného (spolu s Apple Music, alebo Apple One).

Apple túto zmenu naplánoval v spolupráci so spoločnosťou Paramount. Firme pravdepodobne nedávalo zmysel uviesť film len do limitovaného počtu kín, keď si ho obrovské množstvo ľudí bude môcť pozrieť na streamovacej službe a presne preto svoje plány zmenilo. Informoval o tom portál Appleinsider.

Killers of the Flower Moon ponúka veľké mená

Dej filmu Killers of the Flower Moon zobrazuje príbeh vyšetrovania FBI v súvislosti s niekoľkými vraždami ľudí v Osage v Oklahome začiatkom 20. rokov 20. storočia. Dielo vzniklo na základe vydarenej knižnej predlohy od spisovateľa Davida Granna.

Následne film napísali Eric Roth a Martin Scorsese. A keďže ide o veľké dielo, zaslúži si aj zvučné herecké mená. Vo veľkolepom snímku vďaka tomu uvidíme hercov, ako Leonardo DiCaprio, Lily Gladstone, Robert De Niro, Jesse Plemons, Tantoo Cardinal a Cara Jade Myers.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Rod draka dostáva trailer na 2. sériu: Dočkáme sa vojny a tiež dramatických intríg
Môže ťa zaujímať
- Reklama -