Ak ste fanúšikmi hernej konzoly PlayStation 5, určite ste zaznamenali, aké náročné bolo získať jej poslednú generáciu v prebehu uplynulého roka. Našťastie tu ale máme rok 2023 a s ním aj PS5 priamo na skladoch predajcov. Teraz ho môžete získať s dvoma hrami na Alze a ešte dobre ušetríte.

Klasické PlayStation 5 spolu s Blue-Ray mechanikou získate v zľave a ako bonus si môžete zahrať aj tituly God Of War Ragnarok (dostupný od 69,9 €) či Horizon: Forbidden West (dostupný od 39,9 €), ktoré nájdete v balení. Ak hľadáte PlayStation 5 za najlepšiu cenu, kliknite sem.

- Reklama -

No a cena? Tá je postavená veľmi férovo. Hoci predajcovia, ktorí mali počas roka 2022 PlayStation 5 na sklade ho často ponúkali draho, Alza vám predá túto hernú konzolu dokonca s drobnou 11 € zľavou len za 689 €. Nezabúdajte, že samotné hry v balení sa v samostatnom predaji ponúkajú dokopy za 109,8 €. A to je ponuka, nad ktorou sa oplatí porozmýšľať. PlayStation 5 kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Pokiaľ teda po PlayStation 5 túžite, teraz máte na jeho nákup jedinečnú príležitosť. Tak ako vždy sa však poponáhľajte. Aj keď v dobe písania tohto článku na Alze svietilo viac ako 5 kusov skladom, záujem zo strany zákazníkov je enormný a tak vás môžu hravo predbehnúť. Nenechávajte to teda na náhodu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -