Dobré bezdrôtové slúchadlá nemusia byť šialene drahé. Ak hľadáte štýlové a moderné zariadenie za rozumnú cenu, zoznámte sa s Creative OUTLIER PRO. Okrem kvalitného prehrávania vám ponúknu aktívne potláčanie okolitých zvukov ANC či funkciu transparentného posluchu, vďaka ktorej budete lepšie počuť všetko, čo sa deje vo vašom okolí aj vtedy, keď si necháte slúchadlá v ušiach.

Creative OUTLIER PRO využívajú technológiu Bluetooth 5.2, vďaka čomu ich ľahko spárujete s akýmkoľvek iOS alebo Android zariadením. Okrem toho majú k dispozícii aj silikónové štuple, ktoré sú veľmi pohodlné pri nosení a presne zapadnú do vášho ucha. Čo však cena? Creative OUTLIER PRO sa v čase uvedenia na trh predávali za cca 90 €, čo samo o sebe nie je až také strašné. Dnes ich cena ale klesla a po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde stoja iba 54,04 €. A to je vzhľadom na technológie, ktoré obsahujú, absolútne fantastická ponuka.

Veď stačí sa pozrieť na to, koľko stoja staršie AirPods Pro prvej generácie, ktoré prešli modernizáciou v roku 2021. Na tomto odkaze nájdete ponuky, kde štartujú na najvýhodnejšej cene 190 €. Áno, Creative OUTLIER PRO určite nie sú pre AirPods Pro plnohodnotným konkurentom, no vzhľadom na to, že stoja v podstate 2,5 – krát menej, ako základné AirPods 2 (2019), ktoré sa na Slovensku predávajú od 123 € nám to príde ako vcelku fér príležitosť kúpiť si zaujímavý produkt. Veď AirPods 2 nemajú ani štuple a ani ANC!

Creative OUTLIER PRO majú extrémnu výdrž batérie

Creative OUTLIER PRO
Zdroj: Creative

Creative OUTLIER PRO sú osadené výkonnými grafenovými meničmi a poskytujú kvalitný zvuk, v ktorom by ste mali počuť všetky detaily v skladbách. O ANC sa stará až 6 vstavaných mikrofónov, ktoré vám pomôžu efektívnejšie filtrovať okolité zvuky.

Dostupné bezdrôtové slúchadlá sú odolné voči vode a potu vďaka norme IPX5. Dobrá je aj výdrž batérie, ktorá sa pohybuje až na úrovni 10 hodín s aktívnou funkciou ANC. Len pre porovnanie, AirPods Pro sa dokážu dostať na cca 6 hodín. A zatiaľ čo nabíjacie puzdro od Apple vydrží na jedno nabitie cca 24 hodín používania, to od Creative zvláda vďaka obrovskému 900 mAh akumulátoru až 60 hodín bez nutnosti nabíjania.

Nakoniec stojí za to spomenúť, že ku slúchadlám Creative OUTLIER PRO dostanete aj sadu silikónových štupľov rôznych veľkostí, vďaka čomu si budete môcť vybrať presne to, čo sa vám bude najpohodlnejšie nosiť. Dopomôže tomu aj nízka váha – len 7 gramov na slúchadlo. Aby sme však boli objektívni, AirPods Pro 2. generácie sú o málo ľahšie, pretože každé slúchadlo váži iba 5,3 gramu.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 2 sú v extrémnej zľave. Na najlepších hodinkách od Apple slušne ušetríte
Creative OUTLIER PRO
Zdroj: Creative

Napíšte nám do komentára, či by ste si tieto slúchadlá kúpili. Za vyššie uvedenú cenu sa z nášho pohľadu určite oplatia. Ak hľadáte niečo dostupné, funkčné a hlavne s kvalitným zvukom či ANC, s nákupom Creative OUTLIER PRO neurobíte krok vedľa.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -