Drony sa stali bežnou súčasťou našich životov a ich nákup si vďaka klesajúcim cenám môžu dovoliť aj bežní používatelia. Kvalitné produkty, medzi ktoré môžeme jednoznačne zaradiť aj DJI Mini 2 Fly More Combo dnes navyše nie sú drahé. Tento dron sa predáva za super ceny, ktoré si môžete skontrolovať tu. Pri nákupe môžete slušne ušetriť.

Dron DJI Mini 2 Fly More Combo je veľmi populárny aj na Slovensku a my sa tomu vôbec nečudujeme. Toto zariadenie totiž dokáže natáčať nádherné stabilizované zábery vo vysokom 4K rozlíšení (3 840 x 2 160 pixelov) a taktiež ponúka veľmi jednoduché ovládanie. Samotná cena dronu teraz mierne poklesla, pričom ho zoženiete u väčšiny predajcov za 599 €. Ak však budete hľadať, nájdete aj ponuky za 550 €, o čom sa môžete presvedčiť tu.

Je dôležité zmieniť, že dron DJI Mini 2 Fly More Combo ponúka batériu s kapacitou 2 250 mAh, čo môžeme považovať v tejto triede za štandard. Keďže ho však výrobca dokázal navrhnúť tak, aby bol extrémne ľahký (má menej ako 249 gramov), v praxi by mal zvládnuť lietať až 31 minút na jedno nabitie, čo vám určite bude stačiť na to, aby ste si vytvorili dostatok kvalitných záberov seba aj okolia. Všetko sa potom ukladá na karty typu microSD, ktoré môžu mať maximálnu kapacitu 256 GB.

Dôležité je zmieniť, že tento dron od DJI ponúka aj špičkový dosah od svojho ovládača. Vzdialiť sa môže až na 5 – 6 kilometrov, pričom stúpať zvládne až do cca štyroch kilometrov. To je pôsobivá hodnota. DJI Mini 2 Fly More Combo ponúka aj vstavané GPS a jeho maximálna rýchlosť sa pohybuje na úrovni 57 km/h.

Drahšia alternatíva je DJI Mini 3 Pro

Ak hľadáte modernejší model z roku 2022, ktorý je prakticky v každom smere o trochu lepší, poobzerajte sa po drone DJI Mini 3 Pro. Aj ten spadá do kategórie do 249 gramov no zvládne až 34 minút letu a videá natočí v 4K kvalite pri 60 FPS. Lacnejší model DJI Mini 2 Fly More Combo má obmedzenie na 4K pri 30 FPS. Zábery sú teda menej plynulé.

Pri DJI Mini 3 Pro však počítajte s podstatne vyššou cenovkou. Zatiaľ čo v bežných obchodoch za tento dron zaplatíte cca 999 €, v rámci najlacnejších ponúk na Slovensku, ktoré si môžete pozrieť tu, jeho cena klesla na cca 950 €. A to je oproti dronu DJI Mini 2 Fly More Combo približne 400 € rozdiel, ktorý je z nášho pohľadu trochu zbytočný. Každý sa ale musí rozhodnúť sám.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -