Aj vám chýba Kazmova ONEMANSHOW, ktorá nevyšla už približne tri roky? Máme pre vás skvelú správu. Slávny český moderátor, zabávač a pranker sa spolu so svojim tímom rozhodli, že budú pracovať na úplne novom, absolútne veľkolepom projekte. Už čoskoro si v kinách môžete pozrieť ONEMANSHOW The Movie.

Ako informuje Bontonfilm, pôjde o unikátny snímok, ktorý nemá obdoby a navždy zmení doposiaľ zabehnuté pravidlá kinematografie. Kazmov film má divákov ako jediný na svete presunúť za hranice filmového platná až do skutočnej reality, no akým spôsobom to urobí zatiaľ známe nie je.

Vieme však napríklad to, že Kamil Bartošek „napálil“ hneď niekoľko českých hercov, ktorí sa zúčastnili natáčania, no podľa českého CNN boli až do filmového festivalu v Karlových Varoch v domnienke, že išlo o vojnový film zo zákopov. Koniec koncov, vidieť to môžete aj vy sami v ukážke nižšie.

Ku filmu bol totiž zverejnený už aj trailer, v ktorom lietajú peniaze, helikoptéry a rovnako je tu jachta či zaujímavé autá. Skrátka všetko, čo ku ONEMANSHOW patrí.

Snímok bude mať v Česku premiéru už 17. augusta 2023, pričom je pravdepodobné, že po tomto dátume sa stane niečo veľkolepé. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slovenský The Grand Tour má trailer. Kedy si ho pozrieme?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -