Už o niekoľko dní si budete môcť pozrieť novú epizódu The Grand Tour na platforme Amazon Prime Video, ktorá sa v priebehu minulého roka natáčala na Slovensku, o čom SvetApple informoval, ako úplne prvá spolu s fotkami. V ďalšom pokračovaní uvidíme trojicu britských moderátorov, ako brázdia cesty, ale aj vzdušný priestor Poľska, Slovenska, Maďarska a Slovinska.

Konečne už bol zverejnený aj vôbec prvý trailer, v ktorom sa môžeme pozrieť na to, čo nás v epizóde čaká. Ukážka je plná najrôznejších záberov, medzi ktorými nechýba ani lietajúce slovenské auto AirCar od spoločnosti Klein Vision. Pozrite si trailer a nalaďte sa spolu s nami na poriadnu jazdu, ktorá bude k dispozícii už čoskoro.

Pôvodný článok z 26, mája 2023

Je nám cťou, že sme v roku 2022 mohli ako vôbec prví na Slovensku upozorniť, že sa v našich končinách natáča ďalší diel svetoznámej show The Grand Tour, v ktorej vystupujú britskí moderátori Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, pôvodne známi zo série Top Gear. Dnes už konečne vieme, kedy si pozrieme „slovenský“ diel.

Všetko prezradil portál The Sun, ktorý priblížil, že trojica moderátorov sa už čoskoro vydá na dlhú cestu, ktorá bude mať viac ako 2 200 kilometrov. Začínať má v poľskom Gdansku a pokračovať bude cez Slovensko, Maďarsko až do Slovinska.

Počas výletu sa môžeme tešiť na Formulu 1 „v sovietskom štýle“ a tiež naverbovanie slávneho pretekárskeho jazdca. Podľa našich informácií v The Grand Tour uvidíme dokonca aj AirCar od spoločnosti Klein Vision, ktorý sa v čase nakrúcania nachádzal na piešťanskom letisku.

The Sun tiež dopĺňa, že sa máme tešiť na „smrtiacich lukostrelcov“ či veľkolepé vyvrcholenie v štýle Rýchlo a Zbesilo. Nový diel príde na platformu Amazon Prime video po epizóde Scandi Flick z roku 2022 a pred ďalším dielom, ktorý sa natáčal v africkej Mauretánii.

Podľa dnešného úniku má byť epizóda so Slovenskom špeciál, ako žiadny iný a fanúšikovia série si ho mimoriadne užijú. Pôvodne si vraj nikto nemyslel, že stredná Európa môže byť zaujímavou príležitosťou na dobrodružný výlet, avšak Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May dokázali, že ide o fantastickú destináciu plnú petrolheadov.


Aj tento článok sme vytvorili vďaka nášmu novému e-shopu Loopi.sk, kde si môžete zakúpiť kvalitné príslušenstvo pre svoj iPhone, Apple Watch, Mac alebo ďalšie zariadenia. Využite aj drobnú zľavu pri platbe cez Apple Pay.

LOOPI
REKLAMA

Ak sa teda na nový diel neviete dočkať, zapíšte si do kalendára dátum 16. jún 2023. Práve vtedy by mal „slovenský“ The Grand Tour doraziť do služby Prime Video.

Prečítajte si tiež  Slováci čoraz častejšie vymieňajú Android za iPhone. Zastúpenie iOS na našom trhu dlhodobo rastie

Dajte nám vedieť do komentára, či sa naň už tešíte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -