Slovenské banky z času na čas musia vykonať odstávky, ktoré zvyknú súvisieť s údržbou systémov alebo vylepšovaním služieb. Výnimku netvorí ani ČSOB banka, ktorá o tom informovala na svojej internetovej stránke. Jej zákazníci môžu maž už čoskoro problémy s online zmenami nastavení platobných kariet. Výpadok potrvá až dva dni.

Aby sme boli presnejší, všetko to začne dnes, 24. februára o 22:00 hodine večer a systém bude znova k dispozícii v nedeľu 26. februára od 6:00 hodiny rannej. V tomto čase nebudete môcť nijakým spôsobom meniť alebo upravovať nastavenie platobných kariet v aplikácii ČSOB SmartBanking ani v internetbankingu Moja ČSOB.

Finančná inštitúcia dopĺňa, že pokiaľ budete mať s kartou problém a budete ju potrebovať zablokovať, máte ju kontaktovať na telefónnom čísle +421 2 5966 8230. Za všetky problémy a komplikácie sa ČSOB banka dopredu ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Veľká slovenská banka ohlásila výpadok dôležitých služieb: Pripravte sa na to dopredu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -