Pokiaľ si chcete vyskúšať, aké je to lietať s dronom, teraz na to máte fantastickú príležitosť. Kvadrokoptéra zaznamená vaše zážitky z novej perspektívy a zároveň sa pri tom zabavíte. Ak hľadáte šikovné a zároveň veľmi dobre hodnotené zariadenie, zaobstarajte si DJI Mini 3. Teraz ho môžete kúpiť za mimoriadne výhodnú cenu. Keď si naň zvyknete, budete ho milovať.

Dron DJI Mini 3 disponuje veľkým 1/3″ snímačom CMOS s duálnou natívnou citlivosťou ISO a technológiou HDR na úrovni čipu. Vďaka tomu natočíte krásne 4K HDR zábery, ktoré môžu s trochou snahy dosahovať profesionálnu úroveň. Celková váha DJI Mini 3 je pri tom iba 249 gramov a maximálna rýchlosť môže dosiahnuť až 57,6 km/h. Tento dron má tiež perfektný dosah. Od ovládača sa dokáže vzdialiť na približne 6 kilometrov, pričom samotný let môže trvať na jedno nabitie dlhých 38 minút.

Pokiaľ sa potom pozrieme na cenu, tá síce nie je nízka, no vzhľadom na to, čo dostanete, by sme ju mohli označiť za plne adekvátnu. DJI Mini 3 sa na začiatku predával od 579 €, no dnes ho viete získať oveľa lacnejšie. Tento extrémne populárny dron klesol na cene a preto ho viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 465 €, čo sa veľmi oplatí. Jeho súčasťou sú samozrejme aj bezpečnostné funkcie, takže lietanie s ním zvládne po krátkom tréningu snáď úplne každý.

Veľkou výhodou je napríklad to, že tento dron disponuje systémom GPS, vďaka čomu môžete sledovať jeho polohu. DJI Mini 3 sa môže pochváliť aj prvotriednou stabilizáciou obrazu a nevadí mu ani vietor až do rýchlosti 10,7 m/s. Okrem natáčania videa vám tiež ponúka možnosť fotenia či vytvárania unikátnych panoramatických záberov. Je to skrátka „hračka“ pre dospelých, ktorá vás bude baviť na všetkých vašich výletoch, ale aj pri iných príležitostiach (rodinné oslavy, rôzne akcie a podobne).

Existuje aj výrazne lacnejšie riešenie od DJI

Pokiaľ si chcete vyskúšať kvalitný dron od renomovaného výrobcu, no nechce doň investovať cez 460 €, existuje možnosť, na ktorej sa dá parádne ušetriť. DJI totiž stále predáva aj model Mini 2 SE, ktorý je po hardvérovej stránke o niečo viac osekaný, no stále je veľmi dobre vybavený a zachytíte naň nádherné zábery.

DJI Mini SE 2 má rovnako, ako DJI Mini 3 váhu do 249 gramov a podporuje ovládanie až do vzdialenosti šiestich kilometrov. V porovnaní s drahším modelom má o sedem minút kratšiu dobu letu, no keďže vie nakrútiť na jeden pokus až 31 minút záznamu, zrejme vás to veľmi trápiť nebude. Veľakrát nebudete potrebovať ani polovicu tohto času.

Prečítajte si tiež  Hľadáte najlepšiu akčnú kameru na zimu? Kúpte si GoPro. Teraz je za skvelú cenu

Určite vás poteší aj podpora vysokého, až 2,7K rozlíšenia, či prítomnosť kvalitného 1/2,3″ CMOS snímača. Tento dron sa totiž po kliknutí na tento odkaz predáva od 295 €, čo je oproti uvádzacej cene 349 € príjemná zľava a navyše aj výrazne menej, než by ste zaplatili za DJI Mini 3. Rozhodnutie, ale nechávame na vás. Snáď si vyberiete správne.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -