Elon Musk je v súčasnosti jeden z najsledovanejších mužov v technologickom priemysle. Okrem toho, že vedie spoločnosti ako Tesla, SpaceX či Neuralink nedávno zakúpil aj sociálnu sieť Twitter, na ktorej začal s kontroverznými zmenami. Musk už v minulosti veril, že v internete je budúcnosť. A mal pravdu. Ešte v roku 1998 poskytol interview pre televíziu CBS Sunday Morning, v ktorom toto tvrdil a jeho slová sa ukázali ako neuveriteľne presné. Téme sa venoval portál Livemint.

Elon Musk nazval pred dvadsiatimi piatimi rokmi internet ako „nadsúbor všetkých médií„. Zároveň naznačil, že internet stelesňuje všetko a zároveň znamená predzvesť konca klasických médií.

„Človek postupne uvidí, ako sa tlačené noviny a pravdepodobne aj rozhlas, v podstate všetky médiá, zložia do internetu. Internet sa rovná tomu, že je to prvá obojsmerná komunikácia, ktorá je inteligentná. Umožňuje spotrebiteľom vybrať si, čo chcú vidieť. Myslím si, že to spôsobí revolúciu vo všetkých tradičných médiách,“ dodal.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA


Samotné video sa okamžite stalo virálnym na sociálnej sieti Twitter, pričom od zverejnenia nazbieralo viac ako 7,7 milióny pozretí, skoro 19 tisíc lajkov a obrovské množstvo reakcií ľudí z celého sveta.

Dokonca naň reagoval aj Elon Musk, ktorý sa v komentároch opýtal, v akom roku bolo video natočené. Autor profilu Tesla Owners Silicon Valley, ktorý ho zdieľal odpovedal správou: „1998“.

Aj keď má Elon Musk z času na čas kontroverzné vyjadrenia, jedno sa mu uprieť nedá. Už pred 25 rokmi vedel, že internet bude revolúciou. Nezabúdajme, že toto tvrdil v čase, keď sa ešte iba rozbiehali internetové spravodajské stránky a neexistoval žiaden YouTube, Facebook ani Instagram. Koniec koncov, v roku 1998 bolo založené Google.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najlepšie drámy na Netflixe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -