Nebudeme si klamať, letecká spoločnosť Emirates zo Spojených arabských emirátov sa radí medzi tie najlepšie na svete. Ak s ňou zvyknete lietať, prakticky vždy je to záruka vysokého komfortu, ktorý je spojený s príjemným zážitkom. Kompetentní, ale chcú, aby to bolo ešte lepšie.

Ako informuje Emirates na svojom oficiálnom webe, najnovšie sa rozhodla inovovať svoje technológie a spustila plán „One Device“, z ktorého sa teší aj spoločnosť Apple. Dôvod je ten, že Emirates chce používať už iba jej mobilné zariadenia a tablety a preto sa všetkých 20 000 členov palúb po celom svete môže tešiť na to, že od leteckej spoločnosti dostane iPhone 13 alebo iPad Air, ktorý im bude na mieru nakonfigurovaný.

V zariadeniach sa majú nachádzať špeciálne aplikácie Emirates, ktoré budú zamerané na  zlepšenie a zefektívnenie služieb pre cestujúcich na palube. Rovnako bude ich cieľom, aby posádke zjednodušili a zrýchlili správu svojim spoľahlivým fungovaním.

Nie je to prvá skúsenosť Emirates s Apple zariadeniami 

Firma započala s touto iniciatívou ešte minulý rok, keď nakúpila Apple zariadenia za cca 8,29 milióna EUR. V súčasnosti využíva približne 7 000 členov posádky svoj služobný iPhone na viac ako 450 denných letoch po celom svete.

Už čoskoro však dostane ďalších 5 000 palubných sprievodcov buď iPhone alebo iPad, v ktorom sa bude nachádzať celý rad natívnych aplikácií, ktoré budú vyrobené na mieru.

Spoločnosť Emirates tiež zdôrazňuje, že od svojich leteckých posádok získala spätnú väzbu, z ktorej vyplýva, že Apple produkty im umožňujú cítiť sa lepšie pripravení na prácu a rovnako vďaka nim vedia poskytovať vysoko personalizované služby pre svojich zákazníkov.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple chce sledovať bývalých čínskych zamestnancov obvinených z krádeže obchodného tajomstva.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -