Na Slovensku máme štvoricu telekomunikačných operátorov, ktorí medzi sebou neustále bojujú svojimi výhodnými ponukami. Nedávno ich preveril aj Slovenský úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb, na základe ktorého analýzy sa podarilo definovať operátora s najvýhodnejšou ponukou. Napadlo vás ale, čo viete získať v zahraničí? Český portál Smartmania si na to posvietil.

Všimol si zaujímavú ponuku talianskeho operátora Iliad, ktorá obsahuje obrovské množstvo mobilných dát za málo peňazí. Konkrétne v rámci špeciálneho tarifu GIGA 150 môžete získať až 150 GB mobilných dát v rámci najrýchlejšej 5G siete. Iliad sľubuje, že ňou pokrýva viac ako 3 000 talianskych miest a obcí.

Aby toho ale nebolo málo, zákazník môže internet používať aj po prečerpaní tejto porcie dát. Konkrétne za 90 centov si dokáže dokúpiť ďalších 100 MB. Navyše, v Európe dokáže v rámci roamingu čerpať slušných 10 GB, čo sa hodí napríklad na dovolenke.

Operátor má aj ďalšie prekvapenia či výhodné balíky

Iliad
Zdroj: Iliad

Iliad v rámci svojej ponuky dáva zákazníkom k dispozícii aj neobmedzené volania a SMS správy a to dokonca na území celej EÚ. Absolútnym prekvapením je potom cena, o ktorej sa vám na Slovensku za podobné služby môže iba snívať.

Všetko čo sme vymenovali vyššie totiž viete získať už za 9,99 € / mesačne. Je síce pravda, že za aktiváciu SIM karty zaplatíte ešte poplatok v rovnakej výške (9,99 €), no aj tak je to niečo, čo si Slováci zrejme ani nevedia predstaviť.

Iliad okrem toho ponúka aj hlasovú schránku, záznamník či funkciu automatických SMS správ „zavolaj mi späť“ v cene.

Reklama
Reklama

A ak ste extrémne náročný klient, kúpiť si môžete aj tarif s 300 GB dátami, za ktorý zaplatíte mesačne len 13,99 €. Naopak, menej nároční používatelia, ktorí si vystačia so 100 GB dát / mesačne zaplatia len 7,99 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 je lacnou vstupenkou do sveta iOS. Teraz je tá najlepšia príležitosť na nákup. Ceny klesli veľmi nízko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here