Nový špionážny film Argylle: Tajný agent z pera režiséra Matthewa Vaughna sa z kín presunul na streamovacie služby, konkrétne na Apple TV+. Novinka, v ktorej si zahrali mená ako Bryce Dallas Howard, Henry Cavill, Sam Rockwell či John Cena, je teraz dostupná pre všetkých predplatiteľov.

Argylle: Tajný agent uvádza divákov do napínavého sveta Elly Conway, ktorú stvárňuje Bryce Dallas Howard, fiktívnej autorky románov o špionáži, ktoré nečakane odrážajú skutočné špionážne operácie.

Film rozplieta zložitý príbeh plný akcie a intríg, v ktorom sa Conwayová ocitá v centre skutočného špionážneho sprisahania odrážajúceho príbehy, ktoré píše. Film má značne komediálny podtón, takže sa na ňom aj dobre zasmejete.

Okrem toho sa v snímku objavili aj Samuel L. Jackson, Bryan Cranston, Ariana DeBose, Dua Lipa či Catherine O’Hara. Argylle: Tajný agent je súčasťou stratégie spoločnosti Apple Original Films uvádzať vysokorozpočtové filmy v kinách pred ich premiérou na Apple TV+.

Tento prístup poskytuje filmom širšie počiatočné publikum a následnú predĺženú životnosť na streamingu, čím uspokojuje rôznorodú divácku základňu a zároveň vykrýva náklady na produkciu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pozor na ovládač od Apple TV, môže sa rozbiť.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.